reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

na mojego tez idzie kilka chusteczek :) a kup ostatnio robi ze 3 dziennie :) u mnie na mleku pisze ze powinien zjadac 180ml a je 150ml. Xavier tez teraz podnosi glowke jak lezy, rozbieram go tak jak ktoras z dziewczyn mowila i klade go i podnosi łepek a nawet przewraca sie na bok :)

mam do Was pytanie

Wasze dzieci spia u was w pokoju czy maja swoj? bo my sie niedlugo przeprowadzamy i nie wiem czy szykowac mu pokoik i przenosic go czy nadal go zostawic u nas.
 
reklama
na moim mleku jest napisane ze 150 ml(jak jest w trzecim miesiacu zycia) używam bebilon pepti nie wiedziałam że to zależy od rodzaju mleka:sorry::happy:
my mieszkamy w kawalerce i jest nam ok chodziaż teraz jestem u mamy i przyznam że taki pokoik dla małego to fajna rzecz puszczam mu z plyty muzyczke i sobie tam słodko śpi :tak:
 
Czarnula,my teraz mieszkamy w jednym pokoju,ale pod koniec roku sie przeprowadzamy do 2,ale na poczatku robimy wspolna sypialnie z Adasiem,przynajmniej do 1,5 roku,a potem pewnie wynieseimy sie z jego pokoju:tak:
Chusteczek do pupy to też idzie tak z 6-7 na jedna kupa:eek:
Na moim mleku jest napisane ze dzieci w 4 msc dopiero 150 ml:baffled:to chyba faktycznie zalezy od mleka:sorry:
Adas na noc zazwyczaj dostaje cyca-kolo 20 i zasypia kolo21 i spi do 1:34-jak w zegarku:laugh2:a potem sie budzi po 6-czasem uda mi sie jeszcze go uspic do 8.
w dzien spi mało-udaje mi sie czasami-jak dostanie butle-uspic na 2-3 godz,ale to róznie bywa:happy:
 
wrocilismy z usg:-p
maly je przespal:szok:pan doktor powiedzial ze takiego dziecka jeszcze nie mial:-D:no:
z kupa tez bylismy u lekarza i pani doktor jak ja zobaczyla topowiedziala ze takie ciagnace sie nitki to nie sluz:szok:jak jest cos ala kisiel to wtedy:tak:i ze jest ok i przejdzie z czasem...wiec juz nie ogladam tych kup bo mam dosc!!!:-Dzawsze sie cos znajdzie:rofl2:
dziewczyne Karol spi mi dzis caly dzien prawie az sie martwilam i lekarke zapytalam czy to narmalne!!!powiedziala ze jak blogo spi to tak:)a on spi bardzo blogo...
 
Karolina a jakie są kupki twojego synka bo wiem że jest na tym samym mleku co mój i ciekawi mnie czy mój mały tez robi prawidłowe...w koncu kupke Karola widziała lekarka to wiesz:tak::-DPiotrek zaczął robic zielonkawe a ostatia to była nawet taka trawiasta...ale ja zrobił po dwóch dniach może dlatego?
 
jakie rulony?u nas nie bylo zadnych:-D
kupy robi zolte albo lekko pomaranczowe takie ale ostatnio cos sie w nich ciagnie takiego sluzowego wiec sie zestresowalam a ona mi powiedziala ze przy zmianie mleka moze byc taka (przejsciowa)a nawet moze byc troszke krwi.:tak:u nas byla zielono-zolta jedna ale dlatego ze troche ja przetrzymal bo 2 zwiastuny byly zolte na pieluszce wczesniej:-D
 
Na usg lekarz miał takli stolik przed monitorem na którym kładł dzidziusia no i kładł go tak boczkiem między takimi dwoma rulonikami i mół wygodnie sprawdzać bioderka...tak sie smiałam bo dzidzia taka mała a ten lekarz był lekko mówiąć BARDZO POSTAWNY:laugh2::szok:apropo kupek to rzeczywiscie można popaść w paranoje heheh czy zrobi kupke czy nie...jaki bedzie miała kolor..czy nie ma w niej śluzu itp. rozterki:rofl2:
 
reklama
Do góry