reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Hej dziewczynki :-)
widze ze temat kupek może zająć nawet kilka stron :-D nasz mały robi 2-3 kupki dziennie i czasami są one bardziej zbite a czasami jako to okresliła pediatra musztardowe :-D ale dopóki nie ma w nich krwi to kolor i konsystencja moze być różna :tak: takze ja sie nie martwie bo robi przynajmniej 1 raz dziennie i nie ma w niej krwi :-D zresztą śmiesznie ze ostatnio temat kupek jest prawie że numerem jeden u nas w domu bo wcześniej mieliśmy z tym problem :-(

a co do usg bioderek to u nas też nie było żadnych rulonów :szok: u nas pani położyła małego na kozetce ja go przytrzymałam i zrobiła usg :cool: przy czym mały cały czas sie śmiał i pani powiedziała (młoda fajna pani) że tomały podrywacz hihihi ;-):-D ale najważniejsze ze z bioderkami wszystko super :-)
 
dziewczyny te rulony to nie było nic strasznego:tak:miał tam wygodnie i miekko...:-Di dzieki temu wszystko sprawnie szło...a spałakał sie juz przed badaniem mój bidulek:-:)laugh2:a co do tego lnu to jeszcze nie słyszałam że na kupki....ech poprostu temat rzeka ;-):-)
 
Natalia a ja myślałam ze płakał z powodu tych rulonów ale skoro zaczłą już przed badaniem to ok :tak:

Dziewczyny jakie macie pieluszki dla swoich bobasów? my używamy pampersy :tak:już chyba od miesiaca nr 2 ale chyba dokończymy paczke i zmienimy na nr 3 bo już coś ciasnawo maluchowi w tej pieluszce :szok: czy wasze skarby też tak szybko rosną? :-D
 
raabit ja tez właśnie chciałam pisać że bede chyba zmieniac pampersy na większe bo mój szkrab wyrósł używam teraz dwójek do 6 kg ale Piotrus juz ma chyba ponad 6 kg...:-p:-D:szok:a pozatym zauważyłam że coraz częściej przesikuje pieluche i musze mu ubranko zmieniać...a ptaszka układam do dołu i dobrze zapinam wiec to chyba najwyższa pora na wiekszy rozmiar:rofl2::laugh2:zastanawiam sie nad przejsciem na hugis bo czytamłam na regionalnym że szczelniejsze niz pampersy...no cóż wybróbuje to sie przekonam:sorry:
 
Natalia ja jestem bardzo zadowolona z pampersów :tak: nie uczulają, nie przeciekają także dalej zostane przy tych pieluchach tylko zmienie na większy rozmiar :tak:
 
witajcie dziewczynki:-)
u nas tez w domu temat kup jest nr 1:-Dodnosnie pieluch to my uzywamy huggisow i sa super. raz kupilam paczke pampersow i maly sie odparzyl:wściekła/y:ale 2 z pampersow sa tez na niego za male a wazy 5.5kg i wcale nie jest gruby wrecz chudzielec:-D
skoro tak to kupilam z huggisow 3 i ...sa za duze musialam zmienic jeszcze na 2 . te pieluchy sa wyzsze od pampersow a jezeli chodzi o chlonnosc to o niebo lepsze od pampersow wedlug mnie:tak:
 
zapomnialam sie pochwalic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:moj Karol wypil wczoraj pierwszy raz 140 ml na raz:szok: a ja myslalam ze jego pojemnosc sie konczy na 100ml:-D:-D:-Dprosimy o brawa dla Lola:tak:
 
reklama
BRAWO :-D:-)
mój maluch zjada juz nawet 160 ml;-)
dziewczyny mam pytanie o debridat czy trzeba go podawac bezposrednio czy mozna wlać do mleka albo herbatki..?bo Piotrek wczesniej pił normalnie a teraz musze sie namęczyć żeby wypił ze smoczka:sorry::baffled:
 
Do góry