reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Anetko, Tobie też wytrwałości życzę w związku z ząbkami córci.
Katrins, widzisz, już jest lepiej, obyś zapomniała o tych przejściach,

U nas ciągle tylko 2 ząbki, mam nadzieję że nie będzie takich przebojów że wszystkie na raz potem będą miały wychodzić. Na razie jest tylko obfite ślinienie, ale to już od wieeeeelu miesięcy:-)
 
reklama
te ząbki to naprawde skaranie boskie. Juka ma dwa na dole i teraz wyszły jej 2 na górze ale najsmieszniejsze jest to ze na gore wyszły jej jako pierwsze dwójki,a jedynki chyba strajkują,ale ona bedzie teraz śmiesznie wyglądac:sorry2:

chciałam sie was zapytac jakiego uzywanie kremu przeciw promieniowaniu slonecznemu??mi pani w aptece powiedziala ze to co sa dla dzieci to sa powyzej roku i mi poleciła krem z IVOSTINu ale taka mała tubka kosztuje 32zł :angry: pani mi polecała jeszcze jakies francuskie0podobno najlepsze,ale te juz kosztuja 50-70 zł:szok:
napiszcie jakim wy smarujecie wasze bobaski
 
Ja narazie smaruję zwykłym kremem bambino on tez zawiera filtr.

Co do ząbków nadal czekamy na pierwszego:szok: Teraz już mam jakąś nadzieje bo Ola od paru dni ma straszny katar nie chce jeść jest marudna i zaczeła się masakrycznie ślinić.Dziąsło na miejscu prawej jedynki jest bardzo wyczówalne więc pewnie kwestia dni może nawet godzin.
W ogóle czy któreś z sierpniowych dzieciaczków jest jeszcze bezzębne???
 
slyszalam ze nvea z filtrem 30 dla dzieci jest super
my sie nie smarujemy :(na sam skwar nie wychodzimy
przewaznie tak po 15 na spacerek :)
 
Nas ostatnio nie było(tzn.zaglądaliśmy ale tak szybciutko i króciutko) przez sprawy z remontem no i dłguie spacery przez piękną pogodę.

Katrins Bidulko ale miałaś przeżycia strasznie ci współczuje, ja niewiewiem co bym zrobiła w takiej sytuacji chyba bym spanikowała.To jest najgorsze co może być jak matka widzi jak jej dziecku dzieje się krzywda i cierpi a szczególnie w takich przypadkach gdzie bez pomocy osób trzecich nie jest w stanie nic zrobić.Oby te wstrętne zębiska już powychodziły i nie sprawiały tyle bólu Krzysiowi i wszystkim naszym dzieciaczkom.

Aneta Aluni też życzymy szybkiego i bezbolesnego wyjścia ząbków a tobie wytrwałości

KasiaWie My smarujemy sie Nivea z filtrem30
 
Kasia Oliverowi tez chyba wyjdą najpierw górne dwójki (dolne jedynki już są) bo je wyraźnie widać, a jedynek nic a nic.
Ja używam Nivea 50 dla dzieci, ale u mnie takie słonce. Ja jestem cholernie przeczulona na tym punkcie, i smaruje ciągle. Tez myślałam o kupnie jakiegoś z apteki, ale ceny mnie odstraszyły. Smarowałam Olivera na plaży i super sie sprawdził.
 
Kasia - ja smaruje Ziaja z filtrem 30 i dobrze sie sprawdza jest jakos tak od pierwszego miesiaca(nie pamietam dokladnie) ale jest tez z filtrem 50 od pol roku. Wogole to poszukaj w dobrym sklepie a nie w aptece, tam za to samo placisz duzo wiecej

U nas tez zabki ruszyly, juz przebila sie gorna jedynka niedlugo dwojka i bedzie tez niesymetrycznie, chociaz ich pary tez juz widac:-)

Taka ladna pogoda ze nie wiadomo czy wychodzic tak goraco, ja pozatym sie rozchorowalam ale juz na szczescie mi przechodzi.
 
ewelia-gratulacje dla Zuzi za nowego zębolka.A dla ciebie duuuuzo zdrówka.
kasia-Mi pani w aptece poradziła krem LIRENE z filtrem 50 butla duża bo 200ml a koszt około 30zł.Nie wiem czy ten filtr to trochę nie przesadzony,ale cóż kupiłam i już musi być.
 
Ja Piotrka smaruje nivea z filtrem 30 ma juz tak opalona buzie a dzis jak jechal w krotkim rekawku to dlonie czarne jak u murzynka hehe :-)

Wczoraj na kontroli pani doktor powiedziala ze gorne zabki na wylocie poczekamy zobaczyzmy.... :sorry2:

katrins sciskam cie mocno duzo wytrwalosci i ulgi dla Krzysia:tak:
 
reklama
Katrins - okropne przeżycia miałaś. Dobrze że juz jest lepiej
Ja kupiłam też filtr 50, ale na mojego Filipka to na pewno nie przesada. On ma bardzo jasną karnację. Nazwy nie pamiętam, ale zamawiałam przez internet w aptece internetowej. Był drogi, ale mam nadzieję że się sprawdzi :dry:
 
Do góry