reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

kozica to ja sie dopisuje :-)

mrozik - Filip 11.08
Kozica - Jakub 13.08
ewelia - Zuzanna 13.08
Luxik - Tomasz 13.08
Raabit - Maciuś 13.08
edyta80 - Oleńka 13.08
Karolki - Karol 16.08
tomola - Szymon 17.08
Kira-Adaś 20.08
Natalia85-Piotrek 21.08
Madziara - Nikodem 25.08
 
reklama
Ewelia Piotrek nie był na takim spacerze na którym by nie spał....:tak: jak wychodzimy odrazu po Piotrka drzemce to nie zasypia odrazu ale jak wychodzimy kiedy akurat jest dwie godz "na nogach" to zasypia praktycznie po 5 min:-D

Kurcze jutro szczepionka...bo przed św było zamknięte i musimy iść jutro ale mi sie nie chce....lenia mam...i wogóle nie lubie przychodni...
 
Ewelina, no to mnie troche zaskoczylas z tym niespaniem przy -5 :-( Przyznam ze nie slyszalam o czyms takim, SZymon tez zawsze spi na spacerku, moze nie caly spacer, ale czesc zawsze jest przespana.

A na jak dlugo wychodzicie, bo my tak ok 1- 1,5 godziny ?? Jak bylo cieplo spacer trwal i do 3 godzin, ojjj ja juz chce do cieplutkiego lata :-)
 
No ja tez wlasnie sie nad tym zastanawiam co napisalam:-) Bo ja nie mam sposobu zeby Zuzia nie spala na spacerku, czasem to wychodze wlasnie po to zeby sie zdrzemnela:-) Ale z tym -5 to juz kilka razy slyszalam, ze podobno jak dziecko spi inaczej organizm pracuje i przy takiej temp plucka nie wytzymuja. Nie wiem ale moze to chodzi o takie zupelnie malutkie dzieciaczki, nasze to juz przeciez duze brzdace:-)
 
My jutro tez szczepionka, brrrrr....... Plusem jest to ze poznam aktualna wage mojej kruszynki ;-) no i mam kilka pytan do lekarki.
No i mąż juz jutro idzie do pracy po swiatecznym urlopie :-( wiec znow bede sama z Szymciem :-(
 
U nas spacer to zazwyczaj ok 1 h .... tez mi sie juz marzy lato...chodziaz tegoroczne sierpniowe upały i 9 miesiąć ciąży to była MASAKRA:-p:szok::-)
 
Ja tez przy okazji szczepionki mam pare pytań do lekarki(zreszta jak zwykle):-D
nawet gdybym go nie szczepiła to juz nam sie mleko kończy...ostatnia puszka...a Piotrek pije na recepte...
 
ziewczyny ja tylko na chwile-lista urodzinowa jest uzupelniana na innym wątku-juz prawie wszystkie tam sa,sprawdzajcie-tytaj juz jej nie przepisujcie:-)
Naur-buziaki dla małej Ulenki:tak:
 
Witam w Nowym Roku!
My Sylwester też spędziliśmy w domku, w trójkę, to znaczy Bartuś spał :), ale oczywiście z przerwami.
Ewelia, ja też słyszałam o tym, żeby dzieci nie spały jak jest -5st.,ale jak to zrobić, żeby nie spały, to nie wiem:baffled:, bo Bartuś też bardzo szybko zasypia na spacerkach.
Kurczę, dziewczyny, ja znów muszę chyba szczepienie odłożyć, bo nie mogę się u małego pozbyć kataru i lekkiego kaszlu. Od świąt już trzyma to przeziebienie, niby niewielkie, ale jednak? A może któraś może coś polecić, bo nam chyba nic nie pomaga.. Nie wychodziliśmy parę dni na spacerki, ale nie wiem, może jednak lepiej wychodzić, nawet z katarkiem, to by się mały zahartował.

 
reklama
kama z tego co ja wiem to z katarem gdy nie ma goraczki mozna wychodzic, a najlepiej jakby temp na dworze byla ujemna,to zabija wirusy w nosku, a poza tym dZiecku sie lepiej oddycha. Taka opinie wypowiedzialy dwie lekarki Szymcia. Życze duzo zdrowka dla Bartusia.
 
Do góry