reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Hej.
My po szczepieniu, trzy klucia były. Oliverek strasznie płakał:no: tak mi sie go szkoda zrobiło. Teraz śpi. A noc była okropna:baffled::baffled:. O 2 obudziła sie Marysia miała trochę gorączki. siedziałam z nią do 3. Jak zasnęła to obudził sie Oli. Ja już nie wiem, on budzi sie tak często i nie zawsze na jedzenie. Padam. Ogarnę trochę dom i tez idę spać.
 
reklama
u nas tez nieciekawa noc:no:ciagle sie budzil i krecil sie nawet przez sen:wściekła/y:
ale chyba dlatego ze go ostatnio wczesniej kladziemy spac. Znow musimy go zabawiac do 22 :tak:
 
evelina może to tylko tak po szczepionce był taki niespokojny??
Ja Piotrka kłade tak o 19-20 budził sie dziś o 1 a potem o 6.50 na mleko ale o 4.30 była herbatka:dry::sorry2:to nie jest najgorzej ale miał juz tak że budził sie tylko raz więc jak widac to sie zmienia:sorry2:
Paluchy to wkłada tak namietnie do buzi, nieraz tak głeboko wepchnie że aż sie skrzywi:baffled:no i na brzuchu jak leży to nogi co chwile lataja do góry:-D ja sie śmieje żeby tak tych brzuszków nie ćwiczył(bo tak to wygląda) bo mu sie jeszcze schudnie:szok::-D
 
Laura z tym glutenem to juz chyba troche za bardzo do przodu:tak::szok:
ostatnio ogladalam wywiad z pediatra i wypowiadala sie wlasnie na temat wprowadzania glutenu. Powiedziala ze sa nowe zasady teraz mianowicie do tej pory byl wprowadzany za pozno!!1 Nalezy od 6 albo nawet po 6 mscu (dokladnie nie pamietam) wprowadzac JUZ male dawki 2-3 g (plaska lyzeczka kaszki pszennej) aby dziecko sie przyzwyczajalo. Przez miesiac nie wolno zwiekszac dawki!!! To jest dzialanie majace na celu wyeliminowanie celiakii. Ale po 4 mscu to chyba ja bym nie dala:no:moze poczytaj sobie o tym zeby dziecku krzywdy nie zrobic...nie gniewaj sie ze to pisze, nie atakuje Cie ale moze jeszcze skontaktuj to gwaltowne rozszerzanie diety z kims:tak:
przeciez kiedy matka idzie do pracy to dziecko nie ma zaczac jesc wszystkiego tylko ma wlasnie dostac butle z mlekiem modyfikowanym bo po to one sa miedzy innymi. Gdzies juz na forum czytalam o podobnym przypadku ze matka pytala jakie rzeczy mozna podac dziecku bo ona wraca do pracy i cos musi jesc! Poza tym stwierdzila ze ile dziecko moze jesc samo mleko przeciez mu sie znudzilo juz i nie bede przytaczac epitetow jakie w jej kierunku padly:no:
 
Szymcio tez do buzi pakuje wszytsko co sie tylko da, a najlepiej jak w buzi jest i smok i łapka :-) Wczoraj sie troche zdenerwował bo w buzi byl smoczek i juz nie chical tam wejsc gryzaczek :-D
 
widze ze mój Filip będzie na końcu z tym podawaniem posiłku - my czekamy jeszcze półtorej miesiąca i dopiero zaczniemy wprowadzać. Do tej pory żadnych soczków, herbatek, nawet wodą go nie przepajam
 
Mrozik witaj w klubie chyba obie bedziemy na szarym końcu bo ja czekam jeszcze 3 tyg:tak::-DMożemy podczytywać dziewczyny i wiedziec czego sie spodziewac...jakis kwasnych min itp. hehe
 
Natalia my tez jeszcze czekamy:tak:
Mam pytanie czy nadal podajesz Piotrusiowi pepti? bo cos wspominalas ze uczulenie dlugo sie utrzymuje...
 
Natalia - za 27 dni bierzesz ślub? super, w Boże Narodzenie to chyba wypada tak? Ciekawe jak maluszek będzie balował ;-), macie juz galowy strój dla niego?
 
reklama
Dzięki Karolki za radę odnośnie moczu muszę zapytać mojej pediatry czy mi w szpitalu to zrobią ale w weekend i tak nic nie załatwię więc poczekam do poniedziałku.
Nasza noc też była okropna! Najpierw pobudka po 12 i noszenie przez godzinę, butla niewiele pomogła potem pobudka o 3 i herbatka no i kupka o 5 i koniec spania!!! Padam z nóg!
 
Do góry