reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Mandrzejczuk pocieszę cię, ja przeciekam od 4 miesiąca ciąży :confused2:
Tak bardzo, że nie ma opcji spania bez stanika i wkładek. Może nie muszę ich wykręcać ale nie mogę się bez nich obejść. W zasadzie mogłabym karmić już od dawna :-D
Cycki mi się podnieciły perspektywą macierzyństwa, cha cha cha sory, głupio mi do głowy przyszło, jak to mi :-D:-p

Z bóli umieram na ból krzyża. Boli jak diabli, przejdę się parę kroków, nastawię obiad i muszę się natychmiast położyć bo aż mi tchu brak.
 
Hope, jaipur trochę nastraszyłyście mnie z tym rozchodzeniem spojenia :szok:, ale trochę nas tu ma tą przypadłość, więc jak jutro będzie znów tak boleć jak dziś to dzwonię do gin, żeby wiedziała. A chciałam się pochwalić, że pod wieczór już mi przeszło i chodziłam po mieszkaniu, nawet się wymoczyłam w wannie.
Z piersi nic mi nie leci teraz i w pierwszej ciąży też nie.
A brzuch, wg moich koleżanek z pracy obniżył mi się. Nie widzialy mnie jakiś czas i jak teraz je odwiedziłam, to mówią, że mam niżej, a jak powtórzyłam to mojej gin to powiedziała, oby nie, bo to za wcześnie.
 
matusia ja ci powiem, że co do obniżenia brzucha, to u mnie chyba jednak tez to zauważam. po biodrówkach, ktore ledwo dopinam i po plaszczu, który pod biustem zrobił się luźnawy, podczas gdy jeszcze niedawno było tam tak ciasno, że pasek sam sie odpinał ...nie wiem, czy to kwestia grawitacji i coraz większej wagi bobasa, czy warto byłoby sie tym zainteresować... generalnie każdy mi mówi, że brzucholek jest dośc nisko, ale z drugiej strony kształt każdego jest indywidualny.
 
Hope czyli nie jestem sama, bo ja przeciekam od 18 tyg ciazy...do tej pory raz cieklo raz nie,raz mnie zalewalo, a innym razem tylko kropelki,ale w coagu ostatniego tygodnia to tak mnie zalewa, ze az wkladki przesiakaja i sa sztywne. Dziewczyny w szitalu mowily, ze to oznaka tego ze ja bardzo pragnelam macierzynstwa i ze wogole bardzo emocjonalnie przechodze ciaze.
Ale powiem Wam, ze dzisiaj tak mnie nera napiepsza, ze chyba nie wytrzymam. Nie wykupilam jeszcze recepty, bo myslalam, ze nie bedzie mi potrzebna ale patrze, ze bole wrocily. Do tego boli mnie niesamowicie gardlo...W tym szitalu to ja sie samych chorob nabawilam tylko...dodam jeszcze, ze noc mialam koszmarna i nieprzespana :-(
 
Moim problemem jest wieczorny ból pleców i żeber:-( Czasem tak boli,że podczas popołudniowej drzemki mam problem ze wstaniem. A lekarz nic na to. Z obawy o dziecko nie biorę leków przeciwbólowych, ale coraz częściej chcę urodzić, by ta męka się skończyła.
Odnośnie 'przeciekania' to mam tak od ok 3 tyg. Lekarz stwierdził, że jest to wcześniejsza oznaka porodu i przepisał mi maść, która nie dość, że 'zmiękczyła' brodawki to zahamowała wydzielanie siary.
 
Ja ostatnio sie zastanawiałam właśnie nad tym przeciekaniem. Bo nie mam i czy to nie jest problem, że prawie nic sie w tej sprawie nie dzieje... Cycki mi pociemniały jedynie wokół brodawek jakoś dziwnie w takie gwiazdy, aż się mój M nie mógł napatrzeć, co sobie ten pigment wymyślił... no i czasem małe żółte strupki mam po nocy, czyli coś już tam sie zaczyna dziać chyba...
 
mloda_i_piekna te strupki to wg mnie zaschnięta siara.
Moje piersi to dopiero wyglądają..jak bym ich nie myła- takie całe ciemne. Aż wstyd..
 
reklama
Do góry