reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

młoda, a może skóra się naciąga bardziej i od tego swędzi? Współczuję Ci, ale nie wiem jak z tym walczyć.

Ja dziś nie mogę chodzić, tak strasznie boli mnie krocze. Kamcia, mówisz że to normalne i dziewczyny piszecie, że wiele z Was to ma, ale u mnie to dziś przesada. Już myślałam, do mojej ginki zadzwonić, ale nawet nie wiem jak jej to opisać, to taki dziwny ból i miejsce do opisania.
 
reklama
Matusia u mnie taki ból pojawia się dość często a wtedy poruszam się trzymając się mebli bo inaczej to chyba tylko na czworaka dałabym radę :(
 
matusia całkiem normalnie..
mi to czasem az tak jaknby pulsowało.... :szok::-D
siedze a tu boli , czuję ciepło i czuję jak pusluje...
masakra.. wiem wstać nie mogę bo czuję jakbym miała dookoła wiadomo czego :-p taki pulsacujny krązek:-D
ale to od napierania dzidzi i od np chodzenia czy zmęczenia....:tak:
albo seksu też:-p
 
Kamcia, ja już nie pamiętam co sex znaczy ;-). To ja mam tak jak Wy jak Jolek opisuje, że mebli się trzyma, to jest to samo.
Jak dobrze że Was mam, zawsze lepiej się poczuję jak poczytam, że inni mają takie objawy i to normalne. Uspakajam się. A ostatnio czytałam, że jest taki gin, który mówi że dla kobiet w ciąży internet powinien być zakazany. Nie wyobrażam sobie.
 
wogóle matusia u mnie to raz było tak ze D musiał mnie na sedes zanieść i posadzić bo nie byłakmm w stanie wstać i bym sie posikała:-p

a tak to jak mnie boli to tez się czegoś trzymam..
nawet jak przedwczoraj poszliśmy tylko do sklepu to po drodze z bólu kucałam ze 4 razy , i sidałam na murkach a szłam tak zgarbiona jak jakaś 80-siątka;-)
 
U Mateusza jest teraz kolega i tak dziwnie na mnie patrzy jak idę do kuchni, z takim przerażeniem. Dobrze, że nie pyta Matiego, czy to Twoja mama czy babcia :-D
 
Objawy skracającej szyjki: pobolewanie podbrzusza szeroki pasem od lewej do prawej, ból krzyża, twardnienie bezbolesne brzucha w pozycji wertykalnej.

Taki mocny ból krocza należy skonsultować na wizycie kontrolnej, czasem to rozchodzenie się spojenia. I jedyny sposób to leżeć, leżeć i leżeć i nie rzucać się po łóżku ;-)
 
jak mowiłam gin o bólu spojenia, to macała mnie na środku spojenia i pytała czy boli.Bo ponoć b.boli jak się rozchodzi przy nawet lekkim nacisnięciu..
 
reklama
Oliwka smarowałam od początku ciąży, a ostatnio dostałam na nią uczulenie - jak posmaruje jest gorzej i zaczerwienienia sie robią. Przerzuciłam sie na krem nawilżający i na roztępy ale tez swędziało po nich, od tygodnia smaruje zwykłym bambino... Najgorzej że to takie dziwne uczucie ciągnięcia od wewnętrznej strony - jakby coś tam było przyczepione i ktoś za to ciagnął... ehhh
Mnie spojenie łonowe boli po wysiłku i spacerach np, albo jak za długo w jednej pozycji i taka zastygła chcę np wstać z łóżka...
 
Do góry