reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Mi z cycuchów jeszcze nic nie leci.
A jeśli chodzi o brzuszek to wydaje mi się, że nie mam aż tak bardzo wysoko.
Wczoraj przed wizytą też sie strasznie namęczyłam z goleniem no i się wkurzyłam bo wcale mi to nie szło, że zrobiłam sie na zero:-D
 
reklama
A ja z dolegliwości mam jeszcze jedną straszną. Myślałam że po pierwszej ciąży mnie to ominie, ale też się pojawiło. Są to wielkie, ogromniaste wulkany na brodzie. Są jeszcze przed erupcją i są głęboko, ale bolą. W ogóle o tygodnia skóra twarzy zaczeła mi się strasznie przetłuszczać. Zmywam ją kilka razy dziennie płynem micelarnym i maseczki robię, ale one są tam pod spodem i bolą. W poprzedniej ciąży miesiąc przed porodem miałam okropną twarz, mimo, że normalnie nie miałam nigdy trądziku. Doradzicie coś?
 
Mnie od paru dni też syfi na twarzy, Na początku ciąży tak miałam,potem cera zrobiła się piękniusia a teraz znowu robi się taka fujj
 
Matusia Niestety mam to samo :-(
A tak w ogóle mam dziś kiepski dzień. Mam takie nerwy,że rzucałabym wszystkim co mi w ręce wpadnie!!:wściekła/y::wściekła/y:Wszystko mnie wkurza!:wściekła/y:
 
Mnie wysyfilo po szpitalu, taka tam wilogc byla, a wieczrami i nocami duchota, ze spac sie nie dalo, no i teraz tez mam 2 wulkany na policzku i ze 2 na czole ale na szczescie juz je zmaltretowalam i mam nadzieje, ze szybko sie zagoja.

Persefona wez zamknij sie w pokoju i wykrzyc cale zlosci wez cos nietlukacego sie i rzucaj tym ile sie da, mnie takie wrzaski pomagaja :-D
 
mandzrejczuk, a co na takie wrzaski sąsiedzi? Moich syfków nie widać na zewnątrz, buszują głęboko i tylko bolą, ale całą noc spędziłam w tormentiolu i rano chociaż to zaczerwienienie zbledło.
 
A ja jeszce w temacie zgagi i tego co pomaga...
Ktos tu pisal, ze popija sodke i to pomaga, a inne mialy watpliwosci co do tej sodki, no wiec Gaviscon, ktory zakupilam, jako glowny skladnik ma sode, wiec spokojnie moze to pic i pomaga! :)

A co do siary, to pisza, zeby jej w ogole nie wyciskac, niech tam sobie siedzi w cycuchach :) ale wlasnie sprawdzilam uciskajac brodawki i tez wyszly przezroczyste kropelki :)
ojojoj, zacznie sie znowu... ciekawe czy chociaz moje cycki jeszcze pamietaja karmienie Aleksia i nie beda tak strasznie bolec przy karmieniu nowego mlodego... oby nie, bo wspominam to gorzej niz bole po CC...
 
kaśka ja aby ograniczyć lekarstwa piłam poprostu herbatkę z miodem i cytrynką, oprócz tego inhalacje z soli fizjologicznej. za jednym razem pomogło, ale za drugim niestety nie i przeszło mi na zatoki co zakończyło się antybiotykiem. jeśli to trwa juz ileś tam czasu to faktycznie idź do lekarza lepiej.
 
reklama
dziewczyny co polecacie na katar? jakies domowe sposoby, cos z aptek, inhalacje cokolwiek byle by mi pomoglo, mam dosc ;(

mi na katar lekarz polecił inhalcje z kilku kropel AMOLU na katar, ale osobiście nie zastosowałam bo mi przed zakupem przeszło :) ale kumpela stosowała i jej pomogło więc polecam
 
Do góry