reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
dziewczyny , odnośnie skracającej się szyjki macicy to mi też wyszlo 32 mm i co? i nic, gin powiedziała,że w normie.Trzeba tylko porownać w następnym usg jak będzie.Więc to chyba niepotrzebne panikowanie.
Czytałam ,że poniżej 25, należy zwracać uwagę i przejmowac się.Ale też kwestia indywidualna, czy są krwawienia itd.

Czy zaczynają Wam puchnąć kostki? Moja masażystka powiedziała mi ,że już widzi lekkie obrzęki, jeszcze tydzień temu ich nie było.
 
Ano właśnie, u mnie jest to 2 z 3. Jeśli takie tempo się utrzyma, za 4 tygodnie będzie 0. Ale się nie utrzyma bo się łatwo nie poddam! Ha!
Krzyż i podbrzusze ćmi ciągle gdy stoję lub siedzę, więc leżę. I tyję :wściekła/y: 8 kg na plusie... co moja gin radośnie skwitowała: nie ma nic za darmo.

Gdyby taki ćmiący mieć poród, to dopiero marzenie... Ach...
 
aa no tak ja też dziwnie przytyłam 1kg przez 4 dni, to możliwe, czy zatrzymanie wody?:O

Spię całą noc, potem rano sniadanko, znów spanie do 12-13, chwila na maile, obiadek ,jak się najem to idę sie zdrzemnać i jest wieczór.Co dwa dni coś tam sobie pomacham (pilates) przez pół godzinki.I to mnie nieco rozbudza.A tak ogólnie to jestem taki nieprzytomny okaz. Jak się rusze z domu do miasta coś załatwić, to 3-4 godziny i myślę jak by tu pospać.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny , odnośnie skracającej się szyjki macicy to mi też wyszlo 32 mm i co? i nic, gin powiedziała,że w normie.Trzeba tylko porownać w następnym usg jak będzie.Więc to chyba niepotrzebne panikowanie.
Czytałam ,że poniżej 25, należy zwracać uwagę i przejmowac się.Ale też kwestia indywidualna, czy są krwawienia itd.

Czy zaczynają Wam puchnąć kostki? Moja masażystka powiedziała mi ,że już widzi lekkie obrzęki, jeszcze tydzień temu ich nie było.

z tą szyjką to potwierdziłam jeszcze u jednej położnej, że 3,2 cm to jak "trąba słonia" :) no ale zobaczymy po nastepnej kontroli czy się nie zmniejszyła...
Mnie coś,wczoraj i dzisiaj trochę pobolewa podbrzusze,jakby lekki ból przypominający miesiączkowy...jakby jajniki czy cuś...
no i krzyż ale tylko przy ruszaniu :)
mam nadzieję,ze to nie objawy do tej nieszczęsnej "szyji"...
 
Dziewczyny poradzcie cos. Strasznie boli mnie dol plecow jakby krzyze i promieniuje do nog. Ledwo stoje, siedze i leze bol jak cholera. Czy oprocz czegos przeciwbolowego mozna cos zaaplikowac. Ktos zasugerowal mi, ze mala moze uciskac nerw - to bardzo mozliwe, ale co robic z tym bolem?
 
adeczka spróbuj sobie to rozmasować strumieniem wody pod prysznicem albo zrób jakiś ciepły okład (termofor)
 
reklama
Dziewczyny poradzcie cos. Strasznie boli mnie dol plecow jakby krzyze i promieniuje do nog. Ledwo stoje, siedze i leze bol jak cholera. Czy oprocz czegos przeciwbolowego mozna cos zaaplikowac. Ktos zasugerowal mi, ze mala moze uciskac nerw - to bardzo mozliwe, ale co robic z tym bolem?

adeczka ja tam na taki ból mam jeden sposób AMOL:-D
raz mnie tak bolało właśnie caly jeden bok i jedna noga do samego dołu
D mnie wysmarował amolem i wskoczyłam pod kołdrę , rano bólu nie było:tak:
więc niech Cię Twój też posmaruje całą od pasa w dół (ale niech ominie miejcsca wiadome bo będzie szczypać:-p) i pod kołdrę się wygrzać:tak:
 
Do góry