reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

emika....mi tez jeden gin po badaniu usg dowcipnym powiedział,że mam krótka szyjke (wyszło 31 mm) i że to byc może juz taka moja uroda bo jestem niska osobą....ale na wszelki wypadek trzeba to skontrolować. więc po 2 tyg. poszłam do mojej gin....a ona na to (po badaniu ginekologicznym na fotelu), że nie zgadza się z tamtym lekarzem, ze mam krotka szyjke....że wg niej mam długa szyjkę...:szok: no i komu tu wierzyć? :confused: Poki co jakoś się tym nie zamartwiam, bo duzo odpoczywam, nie szaleję, a na szyjke podobno najlepsze jest leżenie...
 
reklama
gag - z tymi lekarzami to można oszaleć, dzisiaj poszłam do G, dostałam zwolnienie i ogólnie zalecenie żeby dużo leżec,ewent. krótkie spacerki...ale jak spytałam czy to 3,2 cm to krótko ? czy jakoś nie mieści się w normie, to ta do mnie,że nie nie, to normalna długość...ale cały czas podtrzymuje to, że w badaniu palp. jednak jakoś krótko,no ale stwierdziła że trzeba wierzyć maszynom ( usg) :) eh...bądź to mądrym :D
za 2 tyg mam przyjść na kontrolę...
a dzisiaj się dowiedziałam,że wizyty u niej zdrożały...:/przez głowę mi przeleciała myśl...że może więcej kontroli, więcej kasy...
 
wiesz co emikaa...myślę,że skoro ani w moim ani w Twoim przypadku nie było wyraźnej paniki w związku z tą szyjka - to my tez nie powinnysmy panikowac...tylko chodzić na kontrole....jeśli dzialoby się coś co mogloby zagrażac ciaży to lekarze od razu zaczeliby działać...tak myślę...
Nie wiem czy kontrole co 2 tyg są konieczne w tym wypadku, czy wystarczy co miesiąc....może lepiej zasięgnij opinni jeszcze jednego lekarza....
 
Zanka krwawienie dziąseł całe szczęście mam już za sobą... a na zgagę wcinam mleko w proszku, bo niestety wróciła wredota jedna. Migdałami też się przejadłam a od reni zbiera mi się na wymioty:(
 
No ja zgagę też niestety mam ale kakao wypijam i trochę puszcza co do dziąseł ja zawsze miałam problem z krwawiącymi dziąsłami i nadwrażliwymi zębami, aż mój dentysta nie polecił mi pasty Elmex po miesiącu widziałam różnicę teraz używam jej już od lat i nic mi nie dolega, niestety problem jest że w UK nie można jej kupić więc zawsze zapasy z Polski przywożę.
 
Dawno mnie tu nie było:happy:
Ja też mam zgage i pije zimne mleczko na nią i łagodzi mi bardzo.
Poza tym kregosłup i skurcze łydek w nocy. Musze jutro ginkowi o nich powiedzieć może mi coś przepisze na nie.
A poza tym czuje sie bardzo dobrze i wydaje mi sie, że to najlepszy okres teraz:-):-)
Dolegliwości mało i nie sa bardzo meczące i Dzidziuś sie rusza:-):-D
 
reklama
Misia89 ja wlasnie mowilam dzisiaj mojemu ginkowi o skurczach lydek i bolach kregoslupa, nic mi nie dal na to tylko powiedzial,ze tak moze sie zdarzac, na szczescie dosc slabe te bole
 
Do góry