reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
ja to się już nauczyłam m że do lekarza tu idę tylko jak już musze, albo jak domowe sposoby nie pomagają;-)
bo inaczej to bym zwariowała czekać 3 ggodziny wpoczekalni żeby mi ppowiedział że paracetamol mam brać:baffled:
 
Hej Dziewczynki

Coś mnie bierze... ostry ból gardła i katar. Co w związku z tym proponujecie?
Znalazłam w necie syrop *spam*, syrop prawoślazowy i oscillococcinum.
A może po prostu herbata z sokiem malinowym ??

Chodzi mi o coś naprawdę naturalnego bo jestem właśnie po antybiotykach na bakterie w moczu i nie chcę przesadzić z lekami...
 
ja bym brała syropek prawoślazowy i herbatka z miodem i cytrynką, w jedzeniu dużo czosnku i pod kołderkę :)
 
Zanka syrop *spam* też nie zaszkodzi, mi pomógł...doleczyłam przy nim te moje nieszczęsne oskrzela i jak na razie jakoś się trzymam:) A poza tym tak jak napisała Bra , miodek cytrynka czosnek i do wyrka :)
 
ok, dzięki kochane za info!
W takim razie zakupię syrop i będę piła herbatki z miodem i cytrynką.
Z leżeniem będzie problem bo mam już dość no ale mus to mus :-)

Buziolki :-)
 
hej jestem obecnie w 22 tyg czy to normalne że ruchy dziecka czuję bardzo rzadko i niezbyt intensywnie to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak to jest a do wizyty jeszcze trochę czasu
 
reklama
agata ciężko to powiedzieć odczuwanie ruchów dużo zależy od budowy ciała, jak również od tego gdzie umiejscowione jest łożysko jeżeli jest na przedniej ścianie brzucha możesz słabiej odczuwać ruchy, bo są tłumione przez łożysko, najlepiej skontaktuj się z lekarzem i nie czekaj na wizytę.

Mam poważny problem nie wiem co się dzieje dziś rano znowu wymiotowałam i w trakcie wymiotów które były czerwone czułam krew w ustach, teraz byłam w ubikacji załatwić 2 i jak wycierałam się zauważyłam dużą ilość krwi na papierze, wiem że może się to zdarzać przy hemoroidach ale ja ich nie mam. Czy któraś miała coś takiego.
 
Do góry