reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

te białe się nie obawiaj, a dużo tych różowych? wiesz może to być spowodowane tym że jesteś teoretycznie w czasie kiedy powinnaś mieć @ ale tak naprawdę warto może jutro się przejść do lekarza jeśli ci nie przejdzie
 
reklama
One sa praktycznie biale, ale jak sie dobrze przyjrzec to maja taki lekko rozowy odcien. A jak pojde teraz do lekarza to on cos zobaczy?
 
Ja myślę,że yra245 ma rację:tak:To może być,tzw.ostatnia miesiączka,niektóre kobiety tak mają,że w dniach kiedy miała wystąpić @ ale doszło do zapłodnienia,pojawia się troszkę krwi:tak:Ja w pierwszej ciąży miałam w tym czasie takie brązowe plamienie i byłam pewna,że @ zaraz przyjdzie,a tu niespodzianka:sorry2:
Myślę,że poważnie martwić się trzeba jeśli tej krwi jest z każdym dniem więcej bo to może oznaczać samoistne poronienie.
Ale jeśli jak piszesz jest tego malutko to pewnie wszystko jest w porządku i się nie martw na zapas,ale dla własnego spokoju możesz się przejść do lekarza i mu opowiedzieć co Cię niepokoi:tak:Nie musisz nic mu pokazywać tylko opowiedzieć,tak jak nam i pewnie powie Ci to samo co my:tak:Głowa do góry,na pewno to nic poważnego:tak:
 
:tak:Myslę,że tak.Ja miałam do wczoraj takie bóle i byłam pewna,że @ się zbliża,a w piątek test mi II pokazał:-)W pierwszej ciąży też mnie podbrzusze pobolewało jak na @ i nie przyszedł:sorry2:
Poza tym,przeczytaj sobie co pisze pod moim suwaczkiem drugim od góry o krwawieniu:tak:
 
Ostatnia edycja:
Jejciu, juz mi lepiej-dziekuje! Ja tak panikuje bo bardzo dlugo sie staralismy i boje sie ze cos zlego sie stanie:(...
 
oj wierze ci, sami o pierwzzego maluszka staralismy sie 9 miesiecy, i w pierwszej ciazy miałam plamienia w 7-8tc ale ja się bałam szok, ale nic usg nie wykazało, więc spokojnie, najgorsza jest podobna żywa czerwona krew.
 
oj wierze ci, sami o pierwzzego maluszka staralismy sie 9 miesiecy, i w pierwszej ciazy miałam plamienia w 7-8tc ale ja się bałam szok, ale nic usg nie wykazało, więc spokojnie, najgorsza jest podobna żywa czerwona krew.
Tak,dokładnie:tak:Żywa,czerwona krew to może być niebezpieczne krwawienia a brązowe czy takie lekko różowe to raczej plamienie:tak:
 
popieram dziewczyny....
nie się co bać..

ja miałam w 6 tc po stosunku skrzep krwi:szok: ile się strachu najadłam...
skrzep wielkości mniej więcej od pół do centymetra:baffled: pierwsza ciąża,...
myslalam że to poronienie... ręce mi się trezęsły ze strachu ... i nie ukreywam że płakałam jak głupia...
ale okazało się że jednak nie , i z dzidzią wszystko wporządku:tak:
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie,
czy też czujecie takie "ciągnięcie jajnika"? p ja tak mam jak się chcę wyciągnąć albo przy napianiu mięści brzucha... przy 1 ciąży tego nie miałam...
ja też mam czasem takie ciągnienia i jakby skurcze, ale nasz Ewcia uspokoiła mnie że to normalne a też sie bałam troche :)

a co do zaparć to ja mam na odwrót przed ciążął miewałam z tym problemy a teraz znikneły onw całkowicie i wszystko jest tak jak być powinno - można by żec że ciąża mnie uzdrowiła :)
 
Do góry