reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Błonnik kupisz w każdej aptece , rossmanie i sklepach zielarskich,jest całkowicie bezpieczny i naturalny. Jedz też dużo rurowych owoców i warzyw. Melony i arbuzy na mnie baaaaaardzo działają
 
reklama
Dziewczyny co do kremów, to chyba ze względów na składniki
dopiero od 4miesiąca- tak mi się wydaje...
bo przecież brzucha przez całą ciążę nie można "głaskać" gdyż można wywołać skurcze...
ale nie popadajmy w paranoję raz czy dwa razy dziennie jak się posmaruje, to nic nie powinno się stać... :)
Ja teraz smaruję się zwykła dziecięcą oliwką... :)
z Maciusiem tak samo było od początku oliwka, a od 4msc krem...
I robiłam, to dość szybko, aby za długo nie jeździć łapkami bo brzusiu :))
 
Lilou ja mam niestety też zaparcia (miałam) i na te na tle hormonalnym tak na prawdę nie ma jednej skutecznej metody. Stosowałam dużo picia, jogurty, suszone śliwki, morele i nic. Dopiero jak zaczęłam codziennie brać po jednej łyżeczce Colon C (naturalny, można stosować w ciąży, suszone łuski babki) minęło jak ręką odjął. Teraz piję co drugi dzień jedną łyżeczkę i przynajmniej jeden ciążowy problem odszedł w niepamięć ;-) Polecam!
 
"Motylku no cóż... po karmieniu możesz mieć takie dwa, śliczne płaty skórne, do zasłaniania pępka chachachacha :p Albo dwa mrożone filety rybne, z mintaja :p Na pewno będziesz mieć sutki hihihihi :p "


HOPE - mi do pępka nie dosięgną, bo to chyba nierealne, pewnie zostaną same sutki...





 
Dziewczyny mam do Was pytanie,
czy też czujecie takie "ciągnięcie jajnika"? p ja tak mam jak się chcę wyciągnąć albo przy napianiu mięści brzucha... przy 1 ciąży tego nie miałam...
 
poisy ja tak miałam właśnie około 5 tygodnia, jak napinałam brzuch (np. podczas wstawania z łóżka) lekarka mówiła że to normalne. Dopiero kiedy tak mocno mi się napinał niemal cały czas to lekarka kazała brać duphaston.
 
reklama
A mnie ciagle boli brzuch jak na okres, jestem 4 dzien po terminie miesiaczki i mam takie bialawo-rozowe uplawy. Boje sie:(!
 
Do góry