reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Dziewczyny nie pozwalajcie sobie na takie zaparcia, to jest szkodliwe.
Trzeba jeść dużo błonnika (musli, płatki owsiane, jabłka, śliwki suszone, morele, jogurty) i dużo pić (woda mineralna) a jak to nie pomaga polecam Colon C, można brać w ciąży.

Tak sobie właśnie myślę, że ja mdłości nie mam intensywnych dlatego, że jem często lub podjadam :tak: Chociaż dzisiaj pierwszy raz męczyły mnie cały dzień, na szczęście nie tak mocno, aby o nich nie zapomnieć :-p:tak:
 
reklama
Ja wtedy niestety tak się męczyłam bo byłam w Irlandii od miesiąca i już byłam w ciąży.Tak na prawdę nawet nie wiedziałam gdzie co kupić,jak,co się nazywa,poważnie:zawstydzona/y:Piłam jedynie bardzo dużo,ale na szczęście wszystkie problemy kibelkowe minęły,uff...:tak:Tabletek typu Colon C tu chyba nie znajdę:dry:A lekarze to już w ogóle Ci nic nie poradzą:sorry:Jak się sama nie podkurujesz to nie licz na lekarzy tutejszych:wściekła/y:
 
A mnie dopadły dzisiaj takie mdłości że musiałam się położyć:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Do tego zawroty głowy:dry: echhh Zjadłam ogromne śniadanie i jak na razie jest lepiej:happy2:
 
Ja wtedy niestety tak się męczyłam bo byłam w Irlandii od miesiąca i już byłam w ciąży.Tak na prawdę nawet nie wiedziałam gdzie co kupić,jak,co się nazywa,poważnie:zawstydzona/y:Piłam jedynie bardzo dużo,ale na szczęście wszystkie problemy kibelkowe minęły,uff...:tak:Tabletek typu Colon C tu chyba nie znajdę:dry:A lekarze to już w ogóle Ci nic nie poradzą:sorry:Jak się sama nie podkurujesz to nie licz na lekarzy tutejszych:wściekła/y:

To jest taki proszek, wsypuje się do szklanki i pije zanim spuchnie ;-) A dokładnie nasionka babki. Zawsze można zamówić przez internet ;-)

Jakie mdłości dziewczyny? Hehehe ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam w pierwszej ciąży tak od 6-tego tygodnia tylko lekkie zamulanie,zaraz po przebudzeniu.Zjadałam jeszcze w łóżku sucharka czy banana i mijało:tak:Czułam się świetnie:tak:I życzę sobie tak dobrze czuć się i teraz,co nie znaczy,że tak będzie:baffled:
Moja koleżanka jest teraz w 7 tygodniu i ma masakrę...Mdleje,słabo jej,caluśki dzień jej niedobrze,nawet z domu się nie rusza.W nocy źle sypia,ręce jej się trzęsą jakby z osłabienia,najlepiej by spała,ale ma 1,5 roczne dziecko więc nie może sobie pozwolić:sorry:
 
Podobno od 7 tyg mdłości się nasilają:O
moje się nie nasilają:no::-D na szczęście:-p

w 1 ciązy miałam mdłości do samego końca, czekałam aż się ten 1 trymestr skończy bo miało minąć , póżńiej aż się skończy 2 z nadzieją ze minie a później to już tylko do porodu żeby mi wkońcu minęło:sorry::-D i jak Vi wyskoczyła to już wszystko minęło w jednej sekundzie... :-p
 
reklama
moje się nie nasilają:no::-D na szczęście:-p

w 1 ciązy miałam mdłości do samego końca, czekałam aż się ten 1 trymestr skończy bo miało minąć , póżńiej aż się skończy 2 z nadzieją ze minie a później to już tylko do porodu żeby mi wkońcu minęło:sorry::-D i jak Vi wyskoczyła to już wszystko minęło w jednej sekundzie... :-p

U mnie w pierwszej ciąży było podobnie. Miałam mdłości i haftowałam do końca 6 miesiaca:-p, a teraz nawet mdłości nie mam jak na razie i mam nadzieję, że tak już zostanie. Ogólnie to czuję sie wręcz przeciwnie, mam raczej przypływ energii. No ale lepiej nie będe wywoływać wilka z lasu:-D
 
Do góry