reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

dzięki kochane, M poleciał właśnie do sklepu po sucharki i kisiel, może to uda mi się wchłonąć, bo jak narazie ciężko z czymkolwiek innym. próbowalam zjeść ugotowany ryż bez niczego, ale musiałam odstawić.
 
reklama
Ciąża daje nam juz we znaki mi od kilku dni tak strasznie dokucza kręgosłup ze nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac :wściekła/y:,z prawej strony mam taki ból który przeradza sie jakby w skurcz dosłownie płakać się chce .Wczoraj przyszedł masazer co chwile sobie go włanczam ale jakos narazie efektów nie widze a opinie miał super .
 
No własnie zastanawiam sie czy nie iść do lekarza bo wizyte u połoznej mamdopiero za dwa tygodnie a ostatnio jak jej wspomniałam to powiedziała ze to normalne i mówiła o jakis plastrach!!!ale w ciązy plastry jakoś wole nie ryzykować .Ból jest naprawde nie do wytrzymania i kiedys czytałam ze moze to być ucisk na jakies nerwy wkoncu dziecko coraz większe ,a zadnej ciąży tego nie miałam nie wyobrazam sobie cobedzie dalej a tu jeszcze 15 tygodni:szok:
 
nie wiem czy nie chodziło jej o plastry takie wymuszające właściwe napięcie mięśni, po masażu często się takie przykleja, dają ulgę poprzez odpowiednią postawę(nie są wielkie,tak na pół pleców:-D)
albo chodziło jej o te rozgrzewające, też trochę pomagają,ale tylko chwilowo
 
a ja mam juz dosyć tych dolegliwości żoładkowych!!!! czasem to jest mi wstyd, jak przy innych zaczyna mi sie odbijac, cofac - ooookropieństwo!!!

Kochane moje, powiedzcie mi w jakich pozycjach spicie? czy tylko na lewym boku??? bo ja nie wytrzymuje cały czas na lewym i przekrecam sie na prawy i na plecy, a czasem to zdarzy mi sie dosyc długo pospać na plecach!
 
kitku ja staram się spędzać większość leżenia na lewym boku, ale nie wytrzymałabym cały czas w jednej pozycji. także przekręcam sie to na prawy bok to na plecy, tak aby było wygodnie ;)
 
Ja staram się na lewym ale ile można, także i na prawym i na plecach też śpię, ale niestety już nie ma pozycji która byłaby dla mnie 100% wygodna więc się tylko męczę.
 
reklama
to prawda, ja od częstego leżenia na lewym boku, na prawym kolanie ma siniaka ;) a jak się kłade na plecy to ciężko mi sie oddycha, wię sprawdza się to pod warunkiem, że mam wysoko glowę.
 
Do góry