reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

a jaki to ból? bo mnie zazwyczaj jak boli to boli tak jak na miesiączke......a czasem jak za duzo chodze do mam takie kłucie w podbrzuszu z prawej strony i wtedy koniecznie musze usiąśc i przechodzi
 
reklama
Może się przemęczyłaś Zanka? Skoro jak usiadłaś i przeszło, to chyba w porządku, mnie takie różne bóle chwytają właśnie jak za dużo latam..
 
o normalnych zakupach (3-4 godziny łażenia to moge sobie pomarzyć).Po godzinie łażenia już wymiękam, muszę usiąść, a najlepiej zapakować sie do auta i wrócić do domu, a potem do łóżeczka i pospać.
Mąż się cieszy, bo po kinie chce wracać do domu, nie ciągnie mnie już żeby połazić..Albo zajdę do empiku, kupię książkę i już wracamy, do łózeczka ,poczytać i pospać.
 
Ostatnia edycja:
nie no ja byłam w sklepie tylko po coś na obiadek, nic nie dźwigałam więc nie wiem !

Na zakupy 3-4 godzinne to bym się nie wybrała póki co, jakoś w ciąży mam ograniczoną cierpliwość do.. wszystkiego i wszystkich, hihi :-)
 
reklama
Mi się zdarzyło 3 razy, że brzuch bolał nisko, jak pęcherz,w okolicy blizny po cc i bałam się, że to blizna coś nie domaga. Ale to mogły boleć zrosty bo się wszystko naciąga. Gin nic złego nie wypatrzył. A czasem kłuje mnie szyjka i wtedy boli właśnie w pochwie. Ale co się dziwić jak teraz takie obciążenie dostaje? A każdego dnia nasze kurczaczki przybierają i jeszcze kopią nas po tych szyjkach. Czytałam gdzieś, że tak pi razy oko tygodniowo dziecko przybiera ok 100 gram i macica rośnie, do tego wody. To musi być niesamowite obciążenie. Dlatego nas tak boli czasem :(
 
Do góry