reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

no właśnie, te czopki glicerynowe można dostać bez recepty? bo chyba by się przydały, syrop lactulosum jakoś nie działa od ..4 dni! ://///
 
reklama
Czopki są bez recepty.

Ja mam dyżurnie w domu właśnie Colon C. Nie jest może smaczny, ale działa rewelacyjnie, nie gwałtownie a co lepsze po kilku dniach picia reguluje pracę jelit tak, że potem nie trzeba stosować przez wiele tygodni. Przynajmniej u mnie ;-) Dodatkowo powoduje, że hm... to nie będzie ładne, kupa robi się miękka i jakby śliska, dzięki czemu załatwianie się nie powoduje bólu i krwawień.
 
muszę kupić jutro koniecznie, bo zwariuję.Niby brzuch mnie nie boli,ale to nienormalne nie załatwiać się przez 4 dni.Hemoroidów też się boję
 
Ja dodatkowo na kibelkowe sprawy polecam herbatkę z kopru włoskiego. Nie bardzo wierzyłam w jej moc, ale faktycznie pomaga, tyle że u mnie aż tak źle nie było.
 
Hej Dziewczyny współczuje tych hemoroidów, co to musi byc za ból

A ja dzisiejszej nocy nie wyspałam się bo kłuło mnie w pochwie przez całą noc, takie kłucie pulsacyjne jakby ktoś ciągnął w dół :szok: Ból nieprzyjemny ale do wytrzymania.Czy to dzidzi tak napiera czy szyjka może się skracać czy to normalny objaw rozrastania się wszystkiego? Czy któraś z Was wie co to? Teraz mnie tak od czasu do czasu zakłuje.
 
nie wiem od czego kłucia w pochwie?:confused:

mnie dzis od 4 rano boli brzuch tak jak na miesiączkę....nie wiem czy powinnam jechac z tym do szpitala - poki co cały czas odpoczywam na kanapie....
a najgorsze jest to, że mąz dziś w pracy do jakiejs 21 :szok: i jakby sie cos działo..... :szok: oj! ale nie bede krakać ;-)

jesli chodzi o zaparcia to w krytycznych sytuacjach pije syrop duphalac - zazwyczaj pomaga. Osttanio nie miałam jakis wiekszych problemów - max. 2 dni czekałam na wypróżnienie, ale teraz jak dostałam zwiekszoną dawke żelaza, mogą się zaczać....dlatego staram się zajadać pokarmy bogate w błonnik, żeby zapobiec tych cholernym zaparciom....wrrrr:wściekła/y:
 
No i od jakiegoś czasu właśnie hemoroidów najbardziej się boję przy porodzie. :baffled: niby leczę maścią, nie mam zaparć, ale coś mi się wydaję, że to na niewiele się zdaje i będą dokuczać. No i doczytałam, ze lewatywa strasznie boli przy hemoroidach.. Ah tam, przeżyjemy!
 
uffff.....ja już lepiej sie czuję......chyba wstanę z kanapy i wezmę się za robotę......zupka ogorkowa do ugotowania!
 
reklama
a mnie dzisiaj bolał tak dziwnie brzuch - nad pochwą! Aż niedobrze mi się robiło z tego bólu. Zauważyłam że jak usiadłam to ból znikał - czyżbym nie mogła już nawet po sklepach biegać ???
Już drugi raz tak mam i zastanawiam się czy to jest normalne ??
Miała tak któraś z Was ???
 
Do góry