reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

marzenko mi mleko w proszku na mdłości pomagało :) ogólnie to na początku ciąży miałam na nie straszną ochotę, jak nie wiedziałam co mam przegryźć to zapychałam się mlekiem proszkowym:):)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś ma problemy z ciśnieniem?? Ja zawsze miałam niskie i dzisiaj w pracy się wystraszyłam (albo spadło bardzo, albo wzrosło - nie wiem), bo siedziałam spokojnie i miałam zakłócenia pola widzenia, mroczki przed oczami, nie mogłam czytać, ani patrzeć w kompa, a poza tym czułam się normalnie:szok:

z pół godziny mnie to trzymało:-(

dzisiaj mam wizytę, to się zapytam, ale się wystraszyłam, na szczęście po jakimś czasie maleństwo zaczęło się wiercić i mnie to uspokoiło, że z nim wszystko o.k.
 
Ja mam bardzo niskie odkąd jestem w ciąży 90/50 max to 110/60, częste zawroty głowy, latają mi plamki przed oczami jak za szybko wstanę. Mój lekarz powiedział, że to nic groźnego i lepsze niskie ciśnienie niż by miało byc podwyższone. Najbardziej doelgliwości odczuwalne są właśnie teraz przy zmianach temperatur i zmianach ciśnienia atmosferycznego. Jak zakręci Ci się w głowie itp, postaraj sie ułożyć z nogami wyżej, wtedy poprawia się krążenie i powinnaś się lepiej poczuć :-)
 
Na mdłości: woda mineralna gazowana,
jadłam tylko bułki, bo chleb był beee, serek biały i pomidora...
Na bóle pleców: masaż męża...
na zgage: coca-cola i migdały
na zaparcia: woda przegotowana z miodem i cytryną o poranku na-czczo, potem jogurcik z otrębami, śliwki w niczym nie pomagały...
na wzdęcia: lekarka poleciła Espumisan, bo już czasem miałam brzuch tak wielki jak balon...
Teraz to mi już apetyt wrócił i troszkę nadgoniłam straconą wagę na początku.
 
młoda i piękna .. jak ja miałam mdłości i napisłam się wody to od razu wymiotowałam , musiałam jedynie colę pić i coś zjeść:sorry2:
migdały nie pomoagały na zgagę ale cola owszem(w 1 ciąży bo teraz jj na całe szczęście nie mam)
a woda z miodem i cytryną to na przeziębienie:-D zaparć nie mam więc nie wiem :-p
 
Kazda ciąża inna to moja trzecia i nigdy nie miałam zgagi a teraz prawie codziennie mnie dopada ,brałam już rennie i nawet pomogło ale te owocowe bo białe mnie mdliło.Pierwszy trymestr a nawet dłuzej to miałam non stop mdłości nawet w nocy potrafiłymnie obudzić:szok:a rano wstawałam dzieci do szkoły a ja tylko patrzyłam zeby znowu się klapnąć ,najmniejsza czynnosc byłą prawie nie do wykonania byłam non stop senna.Teraz te spanie mi przeszło ale jak zbliża się godzina 17 a w ciągu dnia chwilke nie polezałąm to jestem taka padnięta ,ze jak dzieci nie mają dodatkowych zajęć to o 18 jestem wykąpana i już drzemie .Uwielbiam BN ale nie mam siły na zakupy jeszcze nawet domu nie postroiłam .
 
niby każda inna ale moja ta nie rózni się duzo od pierwszej .. poza tym że właśnie na szczęście nie mam zgagi- dzięki bogu bo w poprzedniej miałam całe 7 miesięcy i mogła mnie piec nawet po kilka razy w ciągu dnia:dry:
 
reklama
ViKamciaG moja kazda zupełnie inna pierwsza prawie cała na podtrzymaniu ,łożyskow 13tyg mi sie odklejało byłam olbrzymia tyłam i puchłam ,mdłościi wymioty o ile pamietam to do 6miesiąca koszmar,potem tyrałam wszędzie jeszcze myłam okna po terminie .Przy drugiej ciąży czułam się rewelacyjnie miałam takiego pałera zero zmęczenia ,mdłości i jakiś tam objawów ciąży a brzuszek śliczny malutki .Dlatego nie wieze ,że ktoś ocenia co będzie na podstawie brzucha czy wygladu:-)
 
Do góry