reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Ja od paru dni czuję się inaczej, nie wiem czy to ze względu na drugi trymestr czy coś jest nie tak. Praktycznie objawy odpuściły, pobolewają mnie trochę piersi i co jakiś czas w dole brzucha odczuwam ból jakby jajników. Ale nie czuję się już ani odęta ani wzdęta. Mam schizę że coś jest nie tak,bo nie czuję jakbym w ciąży była!!!
 
Poisy a mi wszystko przeszlo. Czuje sie bardzo dobrze, jem normalnie i na pewno nie za dwoch. Nie mam mdlosci, wymiotow zreszta wogole nie mialam. Czasem doskwieraja bole glowy, ale przesz ostatnie dni spokoj i oby tak bylo dalej.
 
Ja od paru dni czuję się inaczej, nie wiem czy to ze względu na drugi trymestr czy coś jest nie tak. Praktycznie objawy odpuściły, pobolewają mnie trochę piersi i co jakiś czas w dole brzucha odczuwam ból jakby jajników. Ale nie czuję się już ani odęta ani wzdęta. Mam schizę że coś jest nie tak,bo nie czuję jakbym w ciąży była!!!

Na tym polega drugi trymestr :tak: I należy się tym cieszyć. Dokuczliwości pierwszego ustępują a tego trzeciego trymestru jeszcze ani widu ani słychu więc ... tylko się cieszyć. A swoją drogą myślę, że teraz to już chyba ustąpienie dolegliwości nie powinno nas martwić tak jak w pierwszym trymestrze, to już nie oznacza niczego złego. To tak na moją logikę ;-)
 
potwierdzam to po piszą powyżej dziewczyny.Mdłości mijają, chciaż potrafią czasami zaskoczyć, bo człowiek już o nich zapomni, a tu nagle coś spowoduje ,że lądujemy nad klozetem(na mnie działa tak woda gazowana Muszynianka).
Chociaż z drugiej strony zdarzają się naprawdę kiepskie dni,kiedy czuję ,że zemdleje kiedy tylko wstaje z łóżka.
Ale ogólnie jest lepiej, nawet cera się poprawia :) no ale końcu ma być chłopak więc wypadałoby wyglądać nareszcie normalnie
 
Mnie też ten brak wielu objawów niepokoi, dlatego w końcu zamówiłam doppler. I jak poczuję niepokój, posłucham serduszka i się uspokoję. Bo już zaczynam się rozglądać za kolejnym USG, a przecież nie mam podstaw robić co kilka dni :zawstydzona/y:

Miało być lepiej i jest, tylko brak pewnych objawów niepokoi ;-)
 
Dzięki dziewczyny:) trochę mnie uspokoiłyście:))

Hope ja na początku grudnia wybiorę się prywatnie na USG tak dla mojego spokoju
 
Ostatnia edycja:
Hope- ja często zastanawiam się nad dopplerem tak właśnie dla spokoju może mogłabyś dać namiary na swój gdzie i za ile?
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy mogę tu na zalinkować? Zaraz mnie Kamcia pogoni ;-)

Wybór jest bardzo duży, wszystko zależy od zasobności portfela.

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

W sklepach medycznych oferują dokładnie to samo co na Allegro, czasem ten sam sprzęt jest droższy, czasem niewiele tańszy. Zwróćcie tylko uwagę, od którego tygodnia słuchać bicie serduszka, niektóre urządzenia dopiero od 18 tygodnia. I żeby miał żel w pakiecie (niektórym wystarczy oliwka).

Ja jeszcze swojego nie dostałam ale już się martwię czy będę umiała znaleźć serduszko i czy w ogóle je usłyszę ... Wiecie, schizy :zawstydzona/y: TZ ma niedługo urodziny i chciałabym do tego czasu tak się podszkolić, żeby mógł usłyszeć to upragnione bum bum bum :blink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry