reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Sroczka - może masz infekcję pęcherza? To tak lubi kłuć. Poobserwuj. A jak coś to wiesz, najlepiej do lekarza.

Zanka - jak wieczorem są opuchnięte to jeszcze nie tak, źle. Ale jakby cały dzień to źle, to trzeba lekarzowi zgłosić koniecznie. Te wieczorne też bym zgłosiła. Oczywiście najlepsze na to jest leżenie z nogami do góry. I obserwuj czy ci dłonie nie puchną, twarz.

Byłam tylko na lajtowych zakupach i w dodatku samochodem ;-(
Dzisiaj idę do lekarza na szczęście to zobaczymy co powie...
 
reklama
Zanka - ja tak trochę z innej beczki...ale Ty optymistka jesteś z tymi upałami w maju - przypomnij sobie ostatni maj...cały w prochowcu przechodziłam:baffled:

a te swoje "obserwacje" zgłoś lepiej lekarzowi
ja wczoraj powiedziałam o tym waleniu serca, choć tylko kilka razy tak miałam i od razu dała mi skierowanie na badanie hormonów tarczycy...
 
A u nas była powódź i mój A woził chleb i wodę znajomym łódką . Chociaż to był czerwiec akurat ale padało wcześniej przecież. Ale my będziemy mieć ładnie! I upalnie bo nie ma nic piękniejszego jak leżeć z pociętym ciałem i obolałym w upałach...:baffled:

Ale jest jeden wielki plus rodzenia w lecie - króciutkie noce :-D
 
lepidoptera - Zobaczymy jaki będzie maj 2011, z całą pewnością dla Nas przełomowy, pogoda jak będzie taka będzie :-)Ważne że nie będziemy już same ;-)


Boję się tych moich opuchniętych kostek :-(
 
Nie bój się na zapas! Idziesz do doktora, dostaniesz pewnie skierowanie na mocz i krew, ciśnienie zmierzy. Może taka twoja uroda, że już puchniesz. A może za dużo soli w diecie...
 
Do lekarza idę jutro, więc się uspokoję troszkę, myślę że to jednak nie pęcherz, może to te więzadła macicy u mnie tak mocniej dają o sobie znać..
A co do pogody he he to zapraszam na kawe, jedynie dwie h samolotem ;D
 
Do lekarza idę jutro, więc się uspokoję troszkę, myślę że to jednak nie pęcherz, może to te więzadła macicy u mnie tak mocniej dają o sobie znać..
A co do pogody he he to zapraszam na kawe, jedynie dwie h samolotem ;D

Boże, jaka szcześciara :-D
Uwielbiam Grecję i wszystko co z nią jest związane, mmm ale wszamałabym prawdziwego greckiego gyrosa, mmmmmmm :p

Póki co lecę... do lekarza...
Trzymajcie za mnie kciuki, proszę ;-)
 
Ja to jestem zakochana we Włoszech ale i Grecję chętnie bym zobaczyła. Mamy z mężem nadzieję wyskoczyć na jakiś długi weekend w lutym-marcu. Ostatnie chwile we dwoje :)
 
reklama
U mnie samopoczucie Ok( czasami dopada mnie ból głowy) tylko raz miałam tak że bolały mnie nawet mięśnie jak na grypę ale wtedy wzięłam dwa razy apap w odstępie 4 godz i mi przeszło.

zanka- jak teraz byłam u lekarza (10list) to lekarz mnie się pytał czy mam obrzęki więc chyba to w miarę normalna przypadłość ja akurat nie mam więc nie wiem co by powiedział na to , może dla świętego spokoju zadzwoń do gina albo do położnej się przejdź.
 
Do góry