reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Piosy - może trochę, ale za bardzo to nie. Jeśli za krótko śpię w nocy, to i tak muszę to odespać w dzień, bo jestem nieprzytomna. Ale ogólne samopoczucie jest lepsze :tak:
 
Poisy Mdlosci przeszly mi szybciej wiec czuje sie dobrze od koncowki 1 trymestru tylko teraz doszlo spanie :-) Moge spac o kazdej porze dnia tylko nie o 6-7 rano hihi
 
poisy ja tak juak już mówiłam wcześniej..
ani energii , ani nie przeszły dolegliwości- mdłości, wymioty...
niestety...

ale wiem że mi to nie przedjdzie do końca ciąży... już raz tak miałam;-)
 
Hej Wam,
Byłam wczoraj u lekarza, niestety mogą zdarzać się lekkie obrzęki nóg - mam niedużo pić (woda niskozmineralizowana), spożywać dużo białka, zero soli i mieć wyżej nogi od... :-D

Na usg nasza żabcia ma już 12 cm:cool2:, zdaniem lekarki to 18 tydzień, więc nie wiem czy nie będę kwietniówką:-)

Dzisiaj idziemy na porządne pierwsze 3D to może poznamy już płeć naszej żabci.

Pozdrawiam serdecznie
 
zanka- no widzisz super nie trzeba było się tak martwić :tak: a Twoja dzidzia hoho kawał dzidzi i sporo rzeczywiście wg Pani G wyprzedza suwaczek :-D
Trzymam kciuki za dzisiejsze USG mam nadzieję że dowiesz się kto tam mieszka :-) i że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 
Futrzaczek - dzięki za pocieszenie, niestety mam tendencje do wyolbrzymiania pewnych spraw :-) biedny ten mój mąż :-D

W sumie czuję się ok, przytyłam już 5 kg, co sprawia że znowu mam stresa ale będę się później tym martwić, może to przez tę sól i wodę ) oby !!!
No i spałabym cały czas, najlepiej dniami, w nocy niekoniecznie ;-)
 
No widzisz Zanka, mówiłam, że za dużo soli :-p

A kilogramy napewno mają związek z tą wodą. Przecież nie puchniesz od tłuszczyku więc na bank woda jest winna tym 5 kilogramom - oczywiście nie całe 5 kilo :-)

Gratuluje wizyty i melduj kto tam mieszka bo taki duży zuch to już będzie fajnie widać :tak:
 
zanka07 no i po co było się martwić, tylko sól z domu wyrzuć i będzie ok, swoją drogą ja chyba też muszę ograniczyć bo zawsze dużo soli używałam, a przy moich kamieniach nie powinnam tym bardziej w ciąży. Ten twój mały to już kawał bobaska jest.
 
reklama
a ja tyję i tyję...to jest jakiś koszmar słuchajcie.....nie dotykam słodyczy, raz na jakiś czas coś słodkiego się napiję, nie jem chleba, makaronów, ziemniaków...mięso z warzywami, jajka, ryby...najgorsze co lubię to parówki i czasem jakiś fastfood.....ale to raz na dwa tygodnie lub trzy...do tego cwiczenia dwa razy w tygodniu i juz mam 5 na plusie w 15 tygodniu....fakt ze rzuciłam palenie co ponoć ma duży wpływ na przyrost wagi pomimo jedzenia i piersi zrobiły mi się monstrualne.....ale mnie ten przyrost przeraża masakrycznie......mówiłam o tym lekarzowi, mówiłam jak jem a ten do mnie z etaka widać moja uroda:(((((((( ale ja tak nie chcęęęę......co ja mam zrobić dziewczyny ratujcie bo padne
 
Do góry