reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Dziewczyny !

Czy Wy też jesteście strasznie drażliwe?
Ja jestem już do przesady: wszystko mnie wkurza i irytuje: sąsiedzi, mąż, telewizja, celebrytki dobrze wyglądające, nawet Bogu winna Mama :-(
Wczoraj sąsiad puszczał głośno muzę aż dudniło mi w głowie: co zrobiłam : zadzwoniłam na Policję !!!
Ja, taka tolerancyjna i niczym się nie przejmująca !!!

Ostatnio byłam na zakupach, weszłam do sklepu Tally Weijl - wyszłam popłakana bo nie było tunik !!!

Jezu, jak tak dalej będzie, to się wykończę przeciez !!!!

Help me !!!!
 
Dziewczyny mam pytanko, czy Was też przestały boleć piersi??? Mnie od dwóch dni nie bolą, nie są takie nabrzmiałe jak były jedynie mam delikatnie wrażliwe sutki. Kurde nie wiem czy się cieszyć czy to zły znak:(
 
Jolek27 ja od jakiegoś czasu zaobserwowałam że moje piersi kilka dni bolą jak oszalałe nie mogę ich dotknąć po czym przez kilka dni ból odpuszcza i jest odczuwalny jedynie przy dotyku i to najbardziej sutki wtedy, po kilku dniach takiego luzu wraca tak samo nagle jak zniknął. Więc to chyba normalne.
 
dzięki styna, mam pietra bo w poprzedniej ciąży lekarz mi powiedział że w momencie jak przestały mnie boleć piersi ciąża obumarła(8tydz.) i już mi się filmy wkręcają!:(
 
Jolek mnie też nie bolą już piersi, tak gdzieś od 2-3 tygodni.Już nie muszę nosić stanika ciążowego, zwykły mnie przestał drażnić.
Trochę się stresuje,bo mam wizytę i usg dopiero 18.11.Ale jednak wszystko inne wskazuje, że jest ok.
 
mnie piersi w ogóle nie bolały mało tego przez pierwsze 2 miesiace to jeszcze małą normalnie karmiłam piersią, ale to taki mój urok bo w poprzedniej ciąży też nie miałam z nimi problemu, za to krzyż... :baffled: już umieram z bólu a to dopiero początek....
 
reklama
Dziewczyny mnie w tej ciąży też nie bolały piersi, za to na wieczór sa wielkie i twarde jak dwa melony, wtedy odczuwam lekki dyskomfort , ale jak rozbiorę stanik, wymoczę się w ciepłej wodzie i pięknie je wysmaruję to jest ok i mogę normalnie funkcjonować.
 
Do góry