reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Kurcze a mnie dzisiaj kolana bolą nie wiem od czego, mam nadzieję że minie mi do jutra bo zaplanowałam mycie podłogi, a to może być przeszkoda. Do tego pachwiny, i krzyż czuję się jak emerytka.
 
reklama
a ja czuje sie jak kon po westernie...
wczoraj padlam jak kawka, po 21.00 poszlam juz spac i bylam taka zmeczona, ze zasnelam z wlaczona suszarka i maz na szczescie mnie obudzil. Ale tak mnie dzisiaj bola gnaty jakby mnie kto okopal...cale krocze i uda od wewnatrz...
 
Ja wczoraj miałąm taką zgage ,wystarczy że się schyliłam bleeee.
Kurcze wieczorem miałąm taką wydzieline myślałam ze to ten czop ale śluz był przeżroczysty ale na papierze i po kąpieli, a dzisiaj już go nie ma.Wczoraj słonko zaszło troszke zmarzłamdosłownie kilka minut siedziałam a wieczorem b ol gardła że dzisiaj mam problem przełknąć śline i do tego katar dosłownie jak stara baba wszystko łapie.:crazy:
 
reklama
Ja wczoraj miałąm taką zgage ,wystarczy że się schyliłam bleeee.
Kurcze wieczorem miałąm taką wydzieline myślałam ze to ten czop ale śluz był przeżroczysty ale na papierze i po kąpieli, a dzisiaj już go nie ma.Wczoraj słonko zaszło troszke zmarzłamdosłownie kilka minut siedziałam a wieczorem b ol gardła że dzisiaj mam problem przełknąć śline i do tego katar dosłownie jak stara baba wszystko łapie.:crazy:
czop może być przezroczysty, wyglądem przypomina białko kurze
 
Do góry