reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

No i pieknie, a baba w aptece mi powiedziala ze mozna w ciazy :/ Juz tyle razy przejechalam sie na jej opiniach, a to magnez mi wcisnela jakis najdrozszy po podobno ma podwojna dawke (jak sie okazalo wcale nie mial), a to witaminy z DHA chcialam a jak sie okazalo po zakupie to byl sam kwas DHA i pozniej musiałam dokupic witaminy, i wyszlo drozej niz jak sie kupuje razem :/ I teraz to :/
Zaraz sie do niej przejde !
 
reklama
No nie dziwię się, ze jesteś zła, jeśli w ulotce jest czarno na białym że nie można to nie wiem skąd ona to sobie wymyśliła. Ale widzę, że już nie po raz pierwszy masz z nią takie przeboje. Tylko się nie denerwuj kochana za bardzo, bo Dzidzia czuje ;-)
 
daria dobrze zrobiłaś że oddałaś..
jak ja nie lubię jak coś aptekarki wciskają..!!
mam nadzieję ze lekarz da ci coś na hemoroidy ... albo będzie kazał czekać do rozwiązania


moja mama poszła mi po linomag który miał byc dla maleństwa na odparzenia ten co mówiłyscie z tlenkiem cynku , baba powiedziała ze ten co dała też mozna..
a moja mama doczytała na ulotce że nie można stosować u dzieci i niemowląt:baffled:
myslałam ze mnie trafi!
 
Dzisiaj i ja troche ponarzekam bo juz mam dosyc.Z samego rana mam klucia w dole i dopuki siedze jest spoko ale chodzic to juz masakra.Normalnie czuje jak mi sie pcha i ciagnie w dol:no: Wstajac to chwytam sie za brzuch i probuje go podniesc ale sie nie da cwany:-p Twardy jest jak skala i normalnie czuje jak jest dziecko ulozone:sorry:

Napiszcie mi dziewczyny czy wy takze macie uczucie mokra na dole caly czas? Zmieniam podkladki praktycznie co chwile bo ciagle mi mokro:zawstydzona/y:
 
Kama83, Persefona, też tak mam. głupie uczucie, ale tak już chyba być musi:dry:

Posterisan czopki miałam na receptę, pewnie maść też jest.. Rzeczywiście najlepiej Dariaa jak się lekarki poradzisz, Hope dobrze prawi!

Grr.. a "skonsultuj się z farmaceutą" nabiera nowego znaczenia. Ja mam takiego jednego (on chyba stażystą jest w aptece) pasikonika, którego też omijam szerokim łukiem, fatalnie doradza (a raz mi wyciągnął ulotkę z opakowania do przeczytania) i sprzedał bez tej ulotki.
 
Ostatnia edycja:
Hejo
Dariaa mi Posterisan zalecił mój lekarz oraz ciocia aptekarka - ponoć bezpieczne w ciązy - tylko że u mnie nie podziałało - hemoroidek mi wylazł po zaparciach żelazowych - będziem zwalczać już po porodzie.
Kama83, Persefona też mi leci dużo tej wydzieliny, cała ciąże duzo leciało ale teraz to już masakra - musiałam zmienic wkładki z descreetów na jakieś takie grubsze - bo przy takich cieniuchnych zaraz bielizne mialam upaćkana.

Mój lekarz mnie rozwala, dzwonie dzisiaj do niego że byłam na ktg wszystko w normie ale skurczow porodowych nie mam więc przychodze jutro jak sie umawialiśmy, no i opowiadam mu o tym wbijaniu głowy w szyjke drętwieniu ud itd itd ... a on na to ja wiem że może pani zapomnieć, ale jakby dziś Pani urodziła to prosze dać znać to nie będe czekał( bo ostatnia na wizycie jestem)...
yhs chcialam bym znac dzien i godzine ;)
 
reklama
Żelka, niezły ten doktorek:) Ma poczucie humoru, nie ma co:)
U mnie wydzieliny też sporo, ale jeszcze tragedii nie ma. Za to coraz bardziej mam spuchnięte nogi, już mi nawet po nocy nie przechodzi. Pytałam gina dziś czy mogę je czymś smarować, to powiedział, że nie. Kazał tylko unikać siedzenia z nogami na dole. A mi to akurat nic nie pomaga... A prawa ręka już mi nawet drętwieje podczas jedzenia obiadu, jak ją dłużej u góry trzymam, ale co mam zrobić, w końcu czymś muszę to żarcie do ust wkładać:)
 
Do góry