reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

A ja się generalnie czuję świetnie. Jeszcze wejście na wagę mi poprawiło humor bo myślałam że więcej na plusie będzie. Ale tak sobie dzisiaj pomyślałam - już nie pamiętam jak to było nie mieć brzucha...
 
reklama
hej laseczki!
U mnie w nocy pojawił się kolejny objaw/symptom: śluz z krwią:szok:
muszę przyznać że się przestraszyłam i teraz co chwila latam do kibla na kontrolę:-)
póki co jest czysto ale pietra mam, przyznaję się :-)

mnie bolą stawy kolanowe jak długo leżę na jednym boku, biodro też, śmieję się że to przez te kilogramy udo/noga zrobiły się większe i niestety ciążą, okropne to jest !!!!!!!!
zanka pociesze cię że u mnie czop odchodzi już właśńie taki przez kolka dni...:-p

jak są małe ilości to nie masz sie co martwić .. jak jest go duzo .. to juz niedługo bedziesz miała maleństwo przy sobie :-)

amandae to tylko trzymać kciuki zbey szybko minęło
 
zanka trzymam kciuki&&&&&&

A ja dzisiaj utkwiłam w hamaku:-D nie mogłam z niego wyleźć bo mi się junior wbił w żebra, więc nie mogłam się pochylić żeby ubrać buty.Poza tym było miło poleżeć na powietrzu.

Co do odchodzącego czopu- to czy chodzi o takie małe,galeretkowate strzępki? Bo nic większego nie zobaczyłam.. a wgapiam się za każdym razem jak jestem w toalecie.
 
Ostatnia edycja:
zanka trzymam kciuki&&&&&&

A ja dzisiaj utkwiłam w hamaku:-D nie mogłam z niego wyleźć bo mi się junior wbił w żebra, więc nie mogłam się pochylić żeby ubrać buty.Poza tym było miło poleżeć na powietrzu.

Co do odchodzącego czopu- to czy chodzi o takie małe,galeretkowate strzępki? Bo nic większego nie zobaczyłam.. a wgapiam się za każdym razem jak jestem w toalecie.
tak , takie galaretkowate strzepki..

ale jeśli sa bezbarwne lub lekko żółte to jeszcze nic strasznego..
jesli sa z krwią to znaczy ze już bliżej porodówki:-D
u mnie sa z krwią ale nie z taka czystą i nie dużo tylko lekko tak...

 
Jaipur tak czop często ma konsystencję białka kurzego, czasami zabarwiony krwią, może wylecieć dużo na raz a może małymi kawałkami się odrywać. U mnie odchodził kilka dni był jak białko z krwią i lekko żółtawą poświatą.
 
A ja mam ostatnio baaardzo dużo wydzieliny,ale to pewnie znowu się jakiś grzybek przypałętał:wściekła/y:bo barwę ma białawo-żółtawą i swędzi. Jutro wizyta,to się okaże. O jeszcze wyniki jutro będą moczu,krwi i HBs.
 
dzięki dziewczyny, a ja cały czas czekałam na ten "magiczny" dzwięk, jak przy odkorkowywaniu :-D i wypadnięcie całości czopa.A tu proszę po kawałku się odrywa
 
o to takie przezroczysty biały sluz tez u siebie zauwazylam ale nie jakos duzo, wczesniej był biały, super dobrze wiedziec, dzis meczy mnie bol glowy i krzyza ale krzyza to jak sie poruszam wiec to nie skurcze:-)
 
reklama
Do góry