reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Ja juz 4 dzien z rzedu budze sie o 5.00 i spac juz nie moge. Brzuch to niedlugo miedzy nogami bede miala tak sie znowu opuscil, do tego maly tak mi gmerA w szyjce, ze po nocach sni mi sie, ze to rozwarcie sie robi...wogole ciagle snia mi sie jakies glupoty...Chyba po majowce biore sie za gruntowne porzadki, bo dluzej nie wytrzymam...
 
przez te przedswiateczne lazenie po sklepach nogi - kostki mi maksymalnie spuchły,mam nogi jak slonik...eh az kicha wyjsc z odslonietymi kostkami :-)
 
ja tez mam juz dosc ciazy.... nogi i rece spuchniete i zdretwiale... szok...
a na dodatek wczoraj po kapieli wychodze z wanny wycieram sie a tu cos ze mnie cieknie strumieniem.... chwile sie polalo i spokoj...
ale bylam spanikowana... cala noc nie moglam spac... ale to chyba nie byly wody skoro teraz spokoj no nie dziewczyny?
 
Też mam problem ze spaniem, choć zazwyczaj śpioch ze mnie.. Ale boli mnie miednica i nie mogę wytrzymać w łóżku. Najpierw mnie przegoniło do łazienki ( to akurat dobrze, bo wczoraj nie mogłam się opróżnić :(), a przed chwila skończyłam wymiotować. Wrr.. :wściekła/y:zupełnie jak w pierwszym trymestrze:-)

Jestem sama ciekawa 86ania86 co na to doświadczone powiedzą..
 
amandae może masz grypę jelitową tak jak ja:baffled: U mnie tez zaczęło się od zatrzymania,potem biegunka i wymioty oraz podwyższona temperatura. Dziś juz odrobinke lepiej,ale nadal coś tam siedzi.
86ania86 coprawda ja mam jeden poród za sobą,ale nie wiem czy to mogły być wody, bo mi odeszły w szpitalu i normalnie chlusnęly a później jeszcze saczyły po nogach. Pamietam jakbym sikała i nie mogła tego zatrzymać. Obserwuj sie kochana,czy nie sączą ci sie po nogach bezwarunkowo i czy dzidzia ci sie rusza.
 
To i ja się przyłącze do narzekania!
Też już mam dosyć tym bardziej, że praktycznie cały czas chodzę ze skurczami. Jade niedługo na ktg. (Niby po najpierwszym terminie jestem)
Dziś w nocy myślałam że będe rodzić, skurcze całkiem silne, regularne najpierw co 10, poźniej co 8 min od 2 do 6 się kręciłam liczyłam i stwierdziłam że zmęczona jestem jak się da to się zdrzemne, no i zasnełam i niedawno wstałam - brzuch twardy ale po bolesnych skurczach regularnych ani śładu ;((
 
Widzisz Żelka, a jak ja pojechałam w pierwszej ciąży ze skurczami co 10 minut, to położyli mnie na patologię i kazały odezwać się jak będą co 5 minut,bo to już oznaka do porodu. A ja całą noc i dzień miałam co 7 albo 6 minut i w końcu jak rozchodzilam każdy skurcz,to wody mi poszły;-)

Dziewczyny a czy któreś z was dokuczają bóle nóg? Chodzi mi o takie ciągnięcie od kolan w dól-jakby bolały kości czy stawy łącznie z kolanami? Bo mnie przez ostatnie 2 tygodnie takie bóle spotykają-czasem nie idzie spać. Nie wiem od czego to. Skurczy łydek nie mam (z resztą co się dziwić jak łykam po 6 magnezów dziennie na tą moją szyjkę),ale ten ból taki nieprzyjemny:baffled:
 
reklama
hej laseczki!
U mnie w nocy pojawił się kolejny objaw/symptom: śluz z krwią:szok:
muszę przyznać że się przestraszyłam i teraz co chwila latam do kibla na kontrolę:-)
póki co jest czysto ale pietra mam, przyznaję się :-)

mnie bolą stawy kolanowe jak długo leżę na jednym boku, biodro też, śmieję się że to przez te kilogramy udo/noga zrobiły się większe i niestety ciążą, okropne to jest !!!!!!!!
 
Do góry