reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

zanka07 to pewnie czop śluzowy odchodzi. Organizm przygotowuje się do porodu. U mnie w pierwszej ciąży odszedł po badaniu ginekologicznym, tyle że ja miałam samą krew (niezgrudkowaną) i od razu dostałam skurcze delikatne. Strasznie się wystraszyłam wtedy i pojechałam do szpitala,bo myślałam,że coś nie tak z dzidzią skoro krwawię. A tu-położne uśmiechły się,że po dość drastycznym badaniu ginekologicznym na tym etapie ciąży to normalne i wysłały mnie na patologię,bo skurcze były za rzadkie. Ale wtedy to był fakt. Zjawiłam się na wizycie u gina i pamiętam,jak powiedziała do mnie:"A pani jeszcze tutaj? Zaraz pomogę pani urodzić":tak:i nastepnego dnia urodziłam
 
reklama
o kurde no to trzeba się przygotować na...jazdę :D
Dzisiaj jestem jakaś taka poddenerwowana, rozpłakałam się z rana, tak po prostu!
Wszystko jest już przygotowane i czeka na dzidzię, tylko mnie ogarnia jakieś przerażenie, hmmmm, o co chodzi :-)
 
zanka spoko loko :) nie stresuj sie, tylko postaraj zrelaksować, skoro się zaczyna to już nic tego nie zatrzyma, a na finiszu będziesz ty i dzidziol przy piersi :) piękny widok :) kochana trzymam kciuki :)
 
bra dzięki za wsparcie, w ogóle mam spisany Twój nr kom w razie czegoś także zostałaś wylosowana w roli mojej Babyboomowej korespondentki :-)
ale nie martw się, o 1:00 w nocy esa nie napiszę :-D
 
Zanka czyżby się zaczynało, powodzenia trzymam kciuki
Ja właśnie po długim spacerze i tak mnie pachwiny ciągną i bolą że leżę bo chodzić nie mogę. Kurcze i cycki znowu bolą w szczególności sutki, jejku jak mi się już ta porodówka marzy, będzie bolało ale potem jaka ulga będzie.
 
Mam nadzieje, że to nie jelitówka, współczuję Ci Persefona tego co przechodziłaś. Już mi jest lepiej, zjadłam normalnie, temperatury nie mam podwyższonej.. Więc to jakieś chwilowe niedomaganie.. Kamcia aż tak się nie objadałam, nie miksowałam za dużo :-D
Zanka trzymam kciukasy! I czekamy na Dzidziusia :tak:
 
reklama
Zanka kochana trzymam kciuki:-)

mi dzisiaj tesciowa powiedziala,ze brzuch mi sie obnizyl... kurcze chyba powoli zaczne pakowac torbe do szpitala:-)
 
Do góry