reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Hope to tak jak u mnie. Sił zero. Przerasta mnie nawet pójście do sklepu. Zero mocy. Instynkt wicia gniazda też umarł.
 
reklama
czytałam, że ten spadek sił powodują hormony masowo teraz wytwarzane co mi tłumaczy dlaczego w ostatnie 3 dni ucinalam sobie drzemki w ciagu dnia :-)
 
u mnie znowu nieprzespana noc, jeszcze gorsza niz ostatnio, chyba ze 2 godz musialam miec otwarte okno, bo bylo mi duszno...poza tym te spojenie...:-( o 12.00 mam lekarza i mam nadzieje, ze mi powie, ze za 2 tyg rodze, bo juz mam serdecznie dosyc!!! A co ponarzekam sobie ten ostatni miesiac, przytylam ze 2 dychy pewnie, brzuch mam nisko nic mi nie urosl od ostatniej wizyty za to ten maly lokator niezle podrosl, bo kazdy jego ruch to kurde blaszka bol... :-( a pamietam jak jeszcze pol roku temu pierwsza krzyczalam, ze niewazne ze beda bolaly te ruchy ja chce juz je poczuc....a teraz jedyne czego chce to klasc sie spac bez bolu, wiem, ze noce bede nieprzespane ale chociuaz psiu**a nie bedzie mnie bolala przy kazdej zmianie pozycji...no moze poza pierwszymi dniami po porodzie...
 
mandrzejczuk jeszcze troche wytrzymasz:tak:
ja się z Tobą zamienię jak chcesz.. niech mnie tak pokopie i wogole ten jeden tydzień żebym wiedziała że wszytsko ok..
a Ty zobie mozesz mieć spokój i cisze w brzuszku
 
poisy odważana byłaś z tym olejkiem, ja bym się nie zdecydowała. Za to pije napar z liści malin i sobie chwalę, skurczy to on nie powoduje, ale ma działanie detoksykacyjne co skutkuje tym że poprostu częściej się wyprózniam, nie mam zaparć i pod tym względem rewelacja. Rozmawiałam z reszta z położną, że te herbatki z malin to nie jest cudowny napar szamana, który jak wypijesz szklane to idziesz rodzić za godzine. Po za oczyszczaniem organizmu, ma rozluźniać mięśnie miednicy mniejszej i zmiękczać szyje itd, ile w tym prawdy jest nie wiem. Nie szkodzi, a mi osobiście poprawia samopoczucie to pije. Tym bardziej że szyje mam krótką i zgładzoną, rozwarcie na palucha i głowe nisko tak że kucać juz bardzo nie moge bo boliiiiiiiiiiiiiii. Młody z tego co widzę i tak się nie wybiera na świat - bo skurcze mam i owszem ale pierdołowate - poprostu są uciążliwe nie bolesne - Tymek chce poprostu pokatować matke przez święta najwidoczniej ;)
 
Ja się czuje jak słonica i z jednej strony chciała bym już urodzić a z drugiej mi żal ze to już koniec jkiegos etapu w zyciu i ze jestem już stara i ze ciąża już nie dla mnie tak jak mija dzieciństwo tak i ten etap teraz zostanie tylko wychowywanie!a im starsze dzieci tym gozej ,moja córka ma 12 lat i ostatnio niema dnia żeby nie byłao awantury w domu a do niej jakby nic nie docierało dosłownie mam już dosyć ,młodsza ma 7 i mało się nie pozbijaja jak zaczną sie kłucić .
Dzisiaj przespa lam całą noc obudził mnie około 7 straszny ból ręki sama niewiem czy te drętwienie to takie normalne bo musiało minąć sporo czasu aż puściło a ból nie do poisania .Niewiem czy macie też ten problem ale kupiłam sobie jakis czas temu buty i jeszcze w nich nie chodziłam i są małe mimo że nie widze opuchluizny bo rano je mieżyłam.
 
jandia dlatego ja nie kupuje butów do rozwiązania, a widziałam juz jedne fajowe i mega wygodne :(
Z tymi drętwieniami rąk to jest jakaś masakra ja rano po spaniu nie jestem w stanie ruszyć rękami ani palcami + okropne bóle stawów nie tylko bioder ale i kolan i skokowych, nie mówiąc o zmianie pozycji z boku na bok... z łóżka się staczam ! :D a tak po za tym to czuje się jak nimfa wodna moge pląsać ...
 
Ja też się pożalę słabo spałam od wczoraj wieczora boli mnie podbrzusze tak na okres i ból się nasila, pachwiny też strasznie bolą, do tego nieregularne skurcze, jejku aby to już było to bo dłużej nie wytrzymam, tego samopoczucia, czuję się jak stara babcia którą wszystko boli i ma problemy z poruszaniem się. No i jeszcze ta moja małpka mała tak fika, a każdy jej ruch to dodatkowy ból dla mnie, ona jest chyba nadpobudliwa??
 
reklama
Ale jesteśmy marudy,:-) ale ja się też fatalnie czuję, najgorsze to spojenie, masakra nigdy mnie nie bolało a teraz strasznie, no i czasem mam wrażenie że siedzę mojemu synowi na głowie tak mi się tam pcha i grzebie i nie za fajne to uczucie
Gdzie nasza Jaipur która zawsze się super czuje aż miło poczytać jej posty:-)
 
Do góry