reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Widze,ze jakos mizernie u Was z samopoczuciem, wiec ja tez przesle nieco pozytywnej energii:-)
Mnie jedynie od wczoraj junior meczy niemilosiernie,bo jest juz bardzo nisko wiec sie wierci bardziej niz wczesniej.dzisiaj u fryzjera zdziwilam sie jak nie miglam wstac i zrobic kroku tak sie wbil skubaniec ,zartownis
 
reklama
Ja się podłączę pod drętwienie dłoni, normalnie co noc masakra, czuję jakbym palców od rąk nie miała, budzę się w nocy przez to i muszę dłuższą chwilę odczekać zanim przejdzie.
Żelka, od kiedy pijesz tą herbatkę z liści malin? Są tam jakieś ograniczenia od którego tygodnia można ją pić?
 
madzik właściwie to pije ją od poniedziałku tego czyli wg suwaczka 38 tc, ograniczenie jest takie, że niby trzeba mieć donoszoną ciąże czyli skończony 37 tc jeśli się nie myle ... bo "niby" może powodować skurcze, a istniejące potęgować - ja u siebie czegoś takiego nie zaobserwowałam, ale jak wiadomo każdy reaguje inaczej :)

Zastanawia mnie od czego jest to drętwienie dłoni, tam gdzie maluch uciska na kręgosłup to chyba za nisko, żeby to miało wpływ na kończyny górne - raczej skłaniałabym sie że wpływa na dolne, ale neurologiem nie jestem więc pewnie nie mam racji. Może to w sumie krążeniowe sprawy, jak myślicie?
 
Podobno to normalne i od kręgosłupa właśnie. Tak chyba się wypowiadał ten ginekolog, który się udziela na tvn style w mamo to ja. Ponoć to wynik zmiany krzywizny kręgosłupa.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny współczuje Wam tych dolegliwości. Ja ogólnie czuje sie dobrze, tylko jak spaceruje to mały czasami tak się wypina, ze trudno jest mi chodzic. A tak po zatym to czuje sie ok.
 
No to widzę że jest jeszcze kilka kobitek które cxzują się dobrze i nie narzekają, ale ja już starawa jestem więc mam prawo:-)
 
Żelka z tym olejkiem to nie była wielka odwaga, działa on porównywalnie do lisci malin przeczyscil mnie rozruszal jelita i sie zaczelo...
mnie dzis w nocy bol krzyza obudzil (bo chyba w zlej pozycji spalam) bo to nie byl skurcz tylko ciagly bol i nie moglam sobie z nim poradzic, dretwienie rak tez mam heh...sutki tez wrazliwe...wszystko to samo ! :-)
 
reklama
hej Laseczki:-) ja czuje się świetnie, tylko brzusio czasem twardnieje... Pogoda taka boska, nóżki trochę puchną z gorąca ale wszystko ok:tak:
 
Do góry