reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Kicek ja jak dużo wymiotowałam też miałam wrażenie takiego kwasu, że aż piekło... Mama powiedziała mi, że to kwasy żołądkowe bo w pewnym momencie nie ma czym wymiotować już więc to chyba nie zgaga...

Ja dzisiaj słabo się czuję nic mi się nie chcę. Trochę mnie mdli najgorzej rano. Też cały czas coś jem bo głód jest straszny:szok:
A poza tym cały dzień ciągle siusiu i siusiu. Chyba sobie kupie nocnik i będę na nim siedzieć wszędzie albo zrobię sobie pokoik w łazience a w wannie łóżko:-p:-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!! Ale mam zaległości.... internet mi nawala, nie wiem co jest grane! Ciągle zrywa połączenie. Ja ostatnie dni miałam koszmarne.. wczoraj wymiotowałam kilka razy :( Też jestem godna ciągle ale na nic nie mam ochoty.. strasznie to wnerwiające wrrrr...
Miłej niedzieli wszystkim życzę!!!
 
Dziewczyny u mnie zapachowa masakra! Wszystkie zapachy mie drażnią, zaczynając od produktów spożywczych (szczególnie mięso i wędliny), kończąc na żelu pod prysznic i płynie do płukania, choć tego ostatniego dodawałam ostatnio minimalną ilość. Nawet zapach czystej wody w szklance mi nie pasuje, musi być cytryna. Kawy, kawy inki i herbaty nie mogę pić bo mi śmierdzi. Mogłam bym teraz pracować na jako tropiciel na granicy taki mam świetny węch.:baffled:
 
Marita - ja dokładnie tak samo hahaha. Z tym, że od kilku dni nie mdli mnie już od zapachów :-). Więc chyba idzie ku lepszemu, ale węch miałam nawet tak wyczulony mając katar... Wczoraj śmiałam się sama do siebie w kościele, bo nagle poczułam zapach chrupków kukurydzianych - oglądam sie za siebie, a jakieś 4 metry za mną dziecko je chrupka... i tak ze wszystkim. Jedyny zapach, który mnie nie denerwował, a nos mi dosłownie za nim leciał:-D, to zapach dobiegający z budki z kurczakami z rożna, ale jakiegoś specjalnego apetytu na te kurczaki nie miałam.
 
Dziewczyny
Mnie na dluzsza chwile pomagala herbata z imbirem.
do zwyklej herbaty dosypywalam szczyzpte mielonego imbiru.

kupilam tez z herbapola mix imbirowy, tez herbatka , ale na sam zapach mnie odrzucalo,z reszta tak jak na perfumy, nawet kostke Wc musialam wywalic... masakra :))))

trzymajcie sie cieplutko :)
:-)
 
Dziewczyny, czy was też czasem pobolewają jajniki? Bo ja zauważyłam, że wieczorami lubi mnie zaboleć raz prawy raz lewy, taki chwilowy ból i zaraz przechodzi. Kurczę, zaczynam się martwić:-(.
 
Mnie tak czasem pobolewają jajniki, kują.

Nie wiem jak u was dziewczyny ale mi niestety dolegliwości pojawia się coraz więcej zamiast coraz mniej :confused2: Nie mogę znieść coraz więcej zapachów, nawet własnych perfum, psów, antyperspirantu pod pachy ani nawet zapachu TZ :eek: Do tego mdłości się nasilają a żołądek tańczy już godzinę po posiłku. Najgorsze, że nic, absolutnie nic mi nie smakuje a jeść muszę, tylko już sama nie wiem co :cool: Jestem już bardzo zmęczona :confused2:
 
reklama
Dziewczyny znalazłam sposób na mdłości i wymioty, ale obawiam się że źle się to skończy dla mojej wagi, mianowicie muszę jeść dużo, najlepiej co 30 min. coś, wtedy nie mam mdłości. Ale już się boję o moją wagę ciekawe czy skala to wytrzyma?
 
Do góry