reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

No już niedługo he he jak miną w ogóle :D
Ledwo mnie siedzenie przestało boleć to pobiegłam zaliczyć pawika!! Co za dzień.. ale słyszałam wczoraj dziewczyny, że wymioty świadczą o tym że wszystko jest ok, chodziło o hormony i takie tam, więc paw jest powodem do zadowolenia hi hi hi
 
reklama
Mnie mdli z rana, ale jeszcze nie wymiotuje, pewnie niedługo to się zacznie...
Ja słyszałam, że powinno się jeść migdały, to pomaga na mdłości, nie wiem ile w tym prawdy, jutro kupię i się przekonam..
Ja staram się jeść mało, ale częściej.. no i jakoś daję radę, narazie:)))
 
Hej Dziewczyny

Byłam wczoraj u mojego gina gdyż miałam straszne mdłości.
Przepisał mi preparat witaminowy ELEVIT który w 50% niweluje ciążowe dolegliwości takie jak bóle głowy, mdłości, wymioty.

Preparat zawiera dużo witamin z grupy B które są bardzo pomocne przy tego typu dolegliwościach.

Powiem Wam że biorą preparat od wczoraj i dzisiaj rano miałam tylko lekkie mdłości a męczyły mnie straszne przez cały dzień, najbardziej rano.
Może to jest jakieś rozwiązanie na polepszenia samopoczucia ???


poniżej link do ulotki o preparacie:

Elevit


pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!
Ja jak narazie calkiem dobrze sie czuje,mdlosci nie mam, tylko ten dziwny smak w ustach, caly czas musze cos przegryzac zeby sie go pozbyc.W poprzedniej ciazy mialam straszne mdlosci od ok 6 tc i trwaly to 13tc, nie wymiotowalam ale mdlilo mni e24 godziny na dobe, uff mam nadzieje ze tym razem mnie to ominie.
Podobno pomaga picie imbiru.
 
U mnie mdłości jeszcze się nasiliły. Ledwo żyję dzisiaj, a tu jeszcze trzba się synkiem zająć. No masakra. Misia ta woda z cytryną rzeczywiście trochę pomaga tylko, że na krótko, ale zawsze coś. We wtorek mam wizytę u gina więc zapytam o ten ELEVIT. Może pomoże!:baffled:
 
Kobietki nie wiem co robic tak sie czuje żle wymiotuje i ciagle mnie dusi w przełyku az takim kwasem jakims że boli całe gardlo, masakra:angry:kupiłam Rennie ale jakos nie pomaga wczoraj w nocy do 4 sie meczyłam tak mnie dusiło az wymiotowalam. W poniedzialek ide do gina niech mi cos zapisze :wściekła/y:bo nie dam rady:angry:
 
A ja się czuję coraz gorzej...Z każdym tygodniem gorzej i gorzej :baffled::dry:
Nie dość, że piersi nadal bolą, biodra i więzadła, zaparcia, to jeszcze doszedł ból głowy i mdłości :errr: Nie śpię po nocach a potem nie mogę wstać do 11 a od dwóch dni podsypiam też po południu, nic mi nie smakuje, na nic ni mam ochoty, ciągle czuję niesmak. Nie nadaję się do życia, buuuu :no:
 
reklama
A ja mam wrażenie, że u mnie jest lepiej :tak:. Mdłości od kilku dni prawie nie mam, odbija mi sie oczywiście co chwilę , ale jakby wzdęcia minęły, moze dlatego, że nie miałam ostatnio takiego problemu z zaparciami...niesmak w ustach okropny,ale nie przez cały czas. Ogólnie czuję sie lepiej, lżej. Nadal śpiąca, ale nie aż tak strasznie. Ale ile pochłaniam jedzenia:szok: co godzinę niemalże burczy mi z głodu w brzuchu i jak zaraz czegoś nie zjem, to aż mnie boli żołądek!!! masakra!!! ale apetyt poza tym kiepski. Hope - a już myślałam, że Ci się uda nie mieć tych wszystkich dolegliwości...






 
Do góry