reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

ja wam powiem że od herbarty z cytryną wcale nie jest lepiej:no:
bo na 2 dzień się wymiotuje samymi kwasami i właąńie cytryną:baffled: wiem z doświadczenia...
w 1 ciąży testowałam ten sposób:sorry2:

co do herbary z imbirem to sam zapach mnie odrzucał:crazy:
ale bardzo mi pomaga poza colą barszczyk czerwony , z tych słoiczków knorra:tak:
robie sobie kubek takiego barszczu i piję jeszcze gorący:-)
coś jeszcze miałam napisać co pomaga ale zapomniałam:zawstydzona/y:
 
reklama
a ja od dobrych 2 tygodni jestem starsznie słaba, jakbym miała za moment zemdleć. do tego ciągłe zawroty głowy:wściekła/y:
a i sposobu radzenia sobie z tym żadnego :( no, przynajmniej mogłam tu pomarudzić ;-)
 
no to lepiej zbadaj sobie żelazo:tak:


a już sobie przypomniałam....
jeszcze mi pomaga mleczko w tubce karmelowe, albo to zwykłe zielone (wiecie o jakim mówię)
no i kisiel słodka chwila bananowo-cytrynowy albo sam cytrynowy:tak:
 
Mi odpukać mdłości praktycznie minęły. Ale dalej nie mam apetytu :-(ciągnę na bułkach z serkiem topionym, bo jeszcze to jako tako mi smakuje. Najgorsze,że jestem od tygodnia podziębiona i jakoś średnio mi przechodzi..a nie mogę brać żadnych leków.

 
Ostatnia edycja:
Witam :) wcześniej pisałam na forum o wspomagaczach typu luteina, bromergon i clo, ale niedawno udało się zafasolkować :) termin wstępnie sobie wyliczyłam na koniec maja. Póki co strasznie mi dolega zgaga i mdłości, niestety nic nie pomaga, jeszcze najlepiej działa na to gorąca woda albo bułka z dżemem :) Na spanie też nie mam sposobu, po pracy kładę się i śpię minimum godzinę, później kolejną, później znowu ...
 
Na to wszechogarniające zmęczenie chyba nie ma innej rady, jak tylko się natychmiast położyć, bo można zasnąć niemal na stojąco:baffled:, u mnie tak jest ...
Od ponad tygodnia mdłości mi minęły i mam nadzieję, że bezpowrotnie, ale gdy mnie dopadały, to jedynym sposobem na nie była jakaś przekąska.

Hope - to ssanie w żołądku mam średnio co godzinę:crazy:, jak w przeciągu chwili czegoś nie zjem, to aż mnie boli żołądek z głodu:baffled: , więc ciągle coś wcinam mimo najczęściej braku apetytu (ale waga na szczęście jeszcze nie wzrosła).

Jolek - na przeziębienie naturalne kuracje - czosnek, miód, cytryna. jest też syrop specjalny dla ciężarnych: *spam*
 
Mnie niestety męczą jeszcze mdłości :baffled: i wieczorem jest fatalnie. Mam nadzieję, że to przejdzie niedługo. Mnie mdli tak jak Was - jak jestem głodna i burczy mi w brzuchu. Wtedy jak czegoś nie zjem to kibelek murowany... A co do zmęczenia: ja chodzę spać razem z Wiktorem w dzień i później o 20, 21 już mi się chce spać! Jak jest mąż to później zajmuje się małym a ja idę spać i w nocy zawsze pobudka, a o 6 godzinie wstaje wyspana i tak codziennie...:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczyny, To moja pierwsza ciąża ja jestem w 10 tygodniu i już nie wiem jak sobie radzić z wymiotami i mdłościami. Schudłam już 4 kg. Nie mogę jeść,pić... są dni, że zjem trochę obiadu a czasem tak jak dziś nie mogę napić się wody bo od razu wymiotuje. Moja lekarz sugerowała mi Prenatal Complex, który miał łagodzić te objawy ale ten zapach mnie odrzuca. Herbatniki, sucharki itp rzeczy nie działają... Boje się, że może na tym ucierpieć moje dziecko, czy miałyście takie doświadczenia?!
 
Do góry