reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Mandrzejczuk najważniejsze, że wyniki są dobre. Nie denerwuj się - to szkodzi Tobie i maleństwu.
Ja sól odstawiłam jakieś 2 tygodnie temu i teraz moje jedzenie smakuje jak to za słoiczków dla dzieci od 6 m-ca życia.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z psem ze spaceru i umieram na ból pleców, ani chodzić ani siedzieć ani leżeć i z dnia na dzień jest coraz gorzej... a tu jeszcze 4 tygodnie przede mną, ja nie wiem jak dam radę... Chciałabym pospacerować ale nie mogę bo przejdę kawałek i muszę do domu wracać, podkładam sobie wtedy poduszkę do karmienia pod plecy i jest trochę lepiej. muszę chyba jakiś masaż sobie zafundować, może pomoże...
 
karolka masaż napewno pomoże:)
w drugiej ciąży tez będę praktykować masowanie się od początku prawie, wierzę, że dzięki temu nie mam bólów pleców ani stawów.A spię jak niemowlak.
 
oj teraz to juz tlyko narzekac bedziemy niestety...ja czasem jak wracam ze spaceru z psem to nie dosc, ze sie uchodze to jeszcze wejscie na IV pietro to dla mnie jak zdobycie Mount Everest! A jeszcze jak maly sie ulozy tak nie bardzo to zgina mnie w pol i wygladam jakbym sra***ła na stojaco :-D No i musze wysikac to dziadostwo, wiec dobrze, ze zrobilam zapas wody do picia cale 5l w bance moje ;-)
 
Dziewczyny powiedzcie doświadczonej ciężarnej bo nie ma pojęcia, czy ból spojenia to taki ból kości pod brzuchem na na cipuli,Bo mnie od kilku dni a właściwie nocy boli jak się obracam na boki, i czy coś na to pomaga żeby nie bolał???
 
Mandrzejczuk dobrze, że to nie zatrucie a będziecie szukać zatorów? Ile ty tej soli jadłaś, wiadrami? :-)

Paula mniej więcej tak właśnie boli to co napisałaś. Jedna rada, nie obracaj się :-D;-) Trzeba przeczekać, po porodzie dopiero minie.
 
a ja spałam jak zabita...
a co mi się śniło:szok:
nie wiem gdzie byłam i nie wiem z kim , ale w jakimś pomieszzeniu gdzie jakaś laska zabijała wszystkich po kolei..
wzięłam jakiegoś tasaka i wsadziąłm sobie w rękaw i za nią wyszłam.. ta się na mnie rzuciła zeby mnie zabić..
a ja zaczęłąm ją rąbać na kawałki:-D:szok: a krew była pomarańczowa:-p
no i ją porąbałam a póxńiej umyłam ręce i spokojnie sobie usiadłam:sorry2:
to się nazywa mieć sny:-D

mandrzejczuk cieszę się że wyniki są ok:tak:
 
Hope ja w przeddzien ataku tej opuchlizny opierdzielilam kilka kanapek ze smlacem i sola, ale przesolilam i to niezle, bo az sie krzywilam ale zarlam, ja zawsze tej soli nawale tyle ze az sie swieci na kanapkach...i powiem ci ze na wieczor dzisiaj tez ten smalec wpiepszalam ale posolilam juz mniej no i co? znowu kostka zaczela sie chowa wiec to chyba to...no ale jak bedzie sie nawracac to bede robic przeswietlenie zyl, tak doktorek mi mowil.

a ja mam dzisiaj takie dziwne bole przez caly dzien kluje mnie w podbrzuszu tak jakby nad prawa pachwina i to takie uczucie jakby ktos mi tam spzile wbijal i nia przeciagal...coz to takiego? Maly lokator czy normalna ciazowa przypadlosc na tym etapie ciazy?
 
paula mnie tak boli już jakieś półtora miesiąca i najgorzej jest w nocy jak sobie poleżę i muszę się przekręcić, czy wstać na siku. To wtedy jest jakaś masakra. Boli cipulek, pachwiny, wszystko. Trzeba poczekać do porodu to wtedy minie ;-)
 
reklama
paula mnie tak boli już od miesiąca albo więcej, zdążyłam się przyzwyczaić:-D pytałam się gina co na to- nic się nie da, możesz spróbować ciepłą kąpiel i magnez.Albo ciepłe okłady.
Taką szpilę przeciągana przez brzuch tez czuję, ale to raczej w niższych partiach.
Ale ogólnie jest git:-)
 
Do góry