reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Mandrzejczuk z tym uciskiem malucha moze byc prawda. Moja mama jak byla w ciazy z moim bratem to o lasce chodzila bo jedna noga jej spuchla i bolala. Miala robione przeswietlenia itd lekarze mowili ze to napewno nie od ciazy a urodzila i wszystko minelo:) Wiec glowa do gory bedzie ok;) Mi wyszlo niecale 4 kilo wiec zobaczymy
 
reklama
ja się boję zmierzyć:-D po co mam się stresować ,że junior jest za duży.Według wyliczeń- 31 tydzień c.2kg- to będzie miał w 40t-3800, więc w normie.Dowiem się wagi szacunkowej na usg 19.04, chyba ,że wcześniej się wykluje:-D

a w temacie wątku- dzisiaj się wymasowałam i zrelaksowałam, więc moje samopoczucie jest boskie.Nic nie boli,piękna pogoda,tylko nie mogę za dużo chodzić bo tak mi się brzuch spina ,że...mogę chodzić na czworaka,albo co najmniej w półzgięciu.:-D
ale jest pięknie:tak:
mandrzejczuk, mam nadzieję, że wyniki będziesz miała dobre, bo chyba lepsza jak maluch uciska niż zatrucie ciążowe albo inne świństwo groźne dla małego.
 
Co do spinania brzucha, to sama sobie odstawiłam w weekend no-spę, w niedzielę wzięłam tylko jedną, a wczoraj i dzisiaj wcale i powiem Wam, że się nic nie dzieje:) Pomyślałam sobie, że na tym etapie co ma być to już niech będzie, a tu się okazuje, że wszystko chyba ok:) Tyle tylko, że w nocy jakieś 4-5 godzin mogę spać, bo potem już kręgosłup chce mi pęknąć na pół:(
 
Jak ręką odjął odeszła mi zgaga (to brzuch się obniża czy co?). Wczoraj dużo latałam i nogi mi spuchły po raz pierwszy. Dziewczyny jak ja się cieszę, że termin na maj bo czuję się koszmarnie ociężale, a nie wyobrażam sobie do tego upałów :-)
 
A mi nadal strasznie puchną nogi, szczególnie lewa, no i jeszcze te pryszczole na brodzie inwazja jakaś i 4 nowe sztuki pojawiły się na szyi! Masakra. Zwykły podkład nie kryje, tylko w vichy mam ukojenie.
 
Matusia ty sie naczytalas o mojej nodze i na ciebie teraz przechodzi...
Dzisiaj bede miala wyniki z moczu, model sie zeby nie zatrucie tylko jakis glupi ucisk, bo chodzic dam rade aby tylko to nie bylo jakies grozne cholerstwo powodujace przedwczesny porod, bo jak mi znajoma powiedziala ze przy zatruciu to od razu mnie na stol poloza to myslalam, ze zawalu dostane. Ja nie mam zamiaru wybijac sie przed szereg do 21 maja mam jeszcze troche czasu i na majowke tez chce pojechac, po majowce to juz wola nieba, a tak ni chudy!
 
A mi też się pojawiły pryszcze na nowo. Ciekawe od czego to.

mandrzejczuk trzymam kciuki, żeby to nie było zatrucie. A próbowałaś może jakoś rozruszać te nogi? Mi na szkole rodzenia mówili, żeby kręcić w kostkach i nadgarstkach bo to mocno poprawia krążenie i może trochę zmniejszy opuchnięcia.
 
reklama
mandrzejczuk koniecznie nas powiadom jak wyniki wyszly, trzymam za Ciebie kciuki z calych sil!

u mnie kolejna nieprzespana noc, od killku dni brzuch mi twardnieje w nocy po kilka razy, ale teraz w nocy to normalnie koszmar byl...obudzil mnie okropny bol calego brzucha - tak ze nawet sie ruszyc nie moglam i prawie sie poplakalam :/ i za chwile poczulam okropny bol spojenia, jakis megamocny skurcz normalnie. pozniej za jakies kilkanascie minut wszystko sie powtorzylo, ale na szczescie juz nie z taka sila. pozniej juz cala noc spac nie moglam.
 
Do góry