reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Melia ja nimi wyginalam na wszystkie storny, krecilam, zginalam prostowalam, kladlam wyzej niz glowe i nic...chociaz dzisiaj jest poprawa po nocy, zobaczymy jak bedzie to wygladalo w srodku dnia i na wieczor po spacerze do apteki po wyniki...ale juz dzisiaj da sie zauwazyc zarys kostki ;-)
 
reklama
mandrzejczuk trzymam kciuki !!

ja dzis tez mialam niezbyt miłą noc, co chwile lapaly mnie skurcze w łydki a nad ranem tak mnie złapał w łydke i w udo ze myslalam ze nie wytrzymam! az sie boje zeby mnie nie zpalały przy porodzie, bo moja mama jak rodziła moja siostre to miala takie skurcze lydek ze mowi, ze sam nie porod odszedl na drugi plan, polozne jej łydki masowały..
A magnez biore ..
I spojenie łonowe tez mnie boli, trudno juz mi wstawac do kibelka i przewrocic sie z boku na bok
a wczoraj caly dzien mi twardniał brzuch, dzisiaj juz spoko, jak na razie
 
Oj no nie jest łatwo.. Mandrzejczuk trzymam kciuki za wyniki! Współczuję Ci tych nocnych skurczy Dariaa, miałam tak tylko 2 razy, ale upierdliwe strasznie. Sylwia tez miałam taki megamocny skurcz, ale i tak czułam, że to pikuś w stosunku do porodu, mi pomogła kąpiel.
 
Ćwiczcie babeczki wytrzymałość podczas bólu, ćwiczcie, twarde bądźcie, jak nic przyda się przy porodzie :-D:-p
 
hope racja racja ;)
i mówiąc szczerze juz nie powiem co mnie strzela jak słyszę mojego M , jak to strasznie boli go paluszek, bo miał przecięty a kroił cytrynkę ;)))))
 
juuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuu nie mam bialka w moczu!!!!!!!!! Za to mam liczne bakterie w moczu, ale kamien spadl mi z serca, chociaz jeszcze 3 godz temu myslalam, ze rodze dostalam takich bolow z nerwow...znow moja siostra nawywijala i nie chcieli mi mowic, ale wujek sie niechcacy wygadal i takie mnie bolesci naszly, ze juz dzwonilam do kolezanki pytac jak skurcze wygladaja...ech jak nie urok to sraczka...ale tak sie ciesze, ze to nie zatrucie...moze faktycznie za duzo soli...
 
mandrzejczuk cieszę się,że wyniki ok. Na drogi moczowe staraj się pić dziennie ponad 2 litry płynów-polecam soki z żurawiną:tak:
Co do bóli i twardnienia brzuszka - też takie mam niestety:blink:nie wiem w jakiej pozycji spać. Ostatnio kładę poduszeczkę między uda i tak się kulam z boku na bok (na wznak nie śpię,bo zaraz brzuch twardy). Skurczów łydek o dziwo nie mam (a miałam w pierwszej ciąży), ale za to mam dziwne bóle kolan:shocked2:tak jakby reumatyzm mnie łapał-na nie pomaga szybki masaż i maksymalne ogrzanie.
 
reklama
Mandrzejczuk cieszę sie że wyniki wyniki ok, a na bakterie to dokładnie pij dużo wody i sok z cytryny tez będzie dobry.
 
Do góry