reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
jejciu ile z Nas już się strasznie męczy :-( ale kurcze dziewczyny już mamy coraz bliżej mety więc musimy jakoś dać radę nie możemy się poddawać i myśleć tylko o tym co Nas boli bo tak to jeszcze jakaś depresja Nas dopadnie! Głowy do góry , uśmiechać się i myśleć pozytywnie!!! :tak::-):-):-)
 
Witam, nie jestem tu pierwszy raz na babyboom, mam juz 3,5 letniego synka, ale mam wrazenie ze gorzej przezywam tą ciąże, dziś w nocy miałam bóle brzucha ale nie skurcze, męczy mnie strasznie zgaga, coś okropnego!!!
Jestesmy w trakcie przeprowadzki do naszego wymarzonego domu ,pakowanie, problemy związane z przeprowadzką, z dopięciem na ostatni guzik, przy pierwszej ciąży wstawałam o godzinie 11 :) teraz o 7, bo musze synka wieźć do przedszkola, pozniej firma, dom, po dziecko do przedszkola, obiad , i juz wieczór!!!!!
 
A mnie coś od dwóch dni rąbie pod prawą łopatką ale tak jakby o płuco zahaczało bo mi gorzej oddychać. Poboli minutę dwie i przechodzi a potem przychodzi i tak w kółko.

No to sobie ponarzekałam.

Joooaaa1 witaj.
 
Hej Dziewczynki, musze sie pozalic na swoje cycochy... W ciagu jednej nocy z soboty na niedziele zrobily sie duze, obrzmiale i twarde jakbym juz miala jakis nawal mleka?? do tego bolaly mnie cala noc :( caly dziesiejszy dzien czulam sie jakbym juz karmila dziecko i jakby porobily sie zatory.
Masowalam je, ale to bardzo boli, nic nie wycieka, no chyba ze mocniej ucisne sam sutek... co to moze byc???
Dziewczyny, ktore dostalyscie zastrzyki sterydowe - mialyscie takie cyrki z cyckami pozniej? nie wiem z czym to polaczyc, a chyba normalne to nie jest...
 
dzieki Matusia, no wlasnie jest to dokladnie jakbym juz miala malenstwo do karmienia.
Bylam wczoraj na KTG ponad godzine, bo troszke sie martwilam o ruchy malego, czy to mozliwe, ze sie nasluchalam serducha i mi cycki ruszyly z produkcja? troche sie to nie trzyma kupy :) za wczesnie...
 
Bubbles chyba nie powinno się masować piersi, jeśli już to na obwodzie brodawki kciukiem i palcem wskazującym po obu stronach przyciśnij do klatki piersiowej (tak mi mówiła położna na szkole rodzenia) Może to coś pomoże. :-)
 
Moje cycki kipia, ale az takich bolesci to nie mam...wiec kurde nie wiem co to moze byc...u mnie czasami pojawia sie bol calych piersi i sa meeeega gorace ale tak jeszcze nie mialam...
 
reklama
A ja się dziś w nocy obudziłam z bolącym prawym pośladkiem i bólem promieniującym na całą nogę, na żadnym boku nie mogłam się ułożyć. Teraz dalej czuję. Pytałam męża, czy aby mnie nie klepnął w nocy :-D Czy to możliwe, że mały jakiś nerw przyciska?
 
Do góry