reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

A to nie więzadła? - ja to własnie porównywałam do bólu wbijania noża. Na szczęście, odpukać, ostatnio mi nie dokuczają. Z kolei Mikołaj uciska jakiś nerw najwyraźniej bo czasami jak się ruszy (jak tupnie noga pewnie), to czuję jakby normalnie po sznurku szło po wewnętrznej stronie uda. Najpierw myślałam że w ferworze przygotowań remontowych coś sobie tam naciągnęłam, ale teraz widzę że to syneczek mój kochany ewidentnie.
 
reklama
Mandrzejczuk fajnie ze wyniki ok;) Wiem co to znaczy cos lubic i nie mozna tego jesc ja w ciazy mam bzika na punkcie czekolady i chyba przesadzilam bo jakies uczulenie mi wyszlo i cala swedze;P I mi nie pozwalaja jesc i przechodzi ale jak juz mniej mnie meczy to sobie mowie ze wafelek nie zaszkodzi czy tam cukierki czekoladowe a wieczorem znow to samo;/ ale nie potrafie sie powstrzymac to jest silniejsze odemnie:p
 
Dziewczyny a pachwina też mnie boli ale to w dzień i to tak zaboli że kroku nie idzie zrobić, ale to myślę synuś coś tam majstruje:-)
Ja chyba oszaleję jak mnie tak będzie jeszcze przez kilka tygodni boleć, będę budzić męża żeby mnie przekulał na drugi bok
 
Dziewczyny moje samopoczucie jest do bani, krzyż boli podbrzusze też, pachwiny masakra jakaś. Skurcze nie dają mi spokoju, w nocy co godzinę wstawałam aby sprawdzić czy mi wody nie ciekną. Jejku niech to się już skończy bo nie dam rady.
 
reklama
Do góry