reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Dziewczyny jak tak piszecie o swoich dolegliwościach to sobie myślę, że ze mną chyba coś nie tak;-), bo ja jeszcze prawie nic nie odczuwam. Jedyne co to szybciej się męczę i częściej jestem głodna. Może u mnie przydzie jeszcze czas na mdłości i wymioty, bo to w sumie dopiero początek 6 tyg.
 
No ja też jako tako czuję się w miarę, trochę mnie mdli, ale nie wymiotuje..
bolą mnie piersi, niesamowicie, no i brzuch jak na okres, najbardziej wieczorami...
 
Witam kobietki.
Mam nadzieję, że macie się dzisiaj dobrze.
Ja wprost przeciwnie. Od rana mam bliskie spotkania z toaletą . Najgorsze że do 15 jeszcze tak daleko i trzeba wytrzymać w pracy.
 
Tichonek nasze maluszki mają prawie tyle samo dni więc może nas jeszcze dopadną te "uroki" ciążowe. Oby nie! A kysz, a kysz...:-D
Marsta trzymaj się dzielnie!;-)
 
Właśnie a kysz,a kysz:-D:-D
Z Radkiem to mnie zaczęło delikatnie mulić rankami około 8 tyg:sorry2:Ale to było tak tylko z pół godziny zaraz po przebudzeniu,nawet mi to wcale nie przeszkadzało:sorry2:Ale te zaparcia:szok:Trwały ze 3 tygodnie ale tyłek mi tak zmasakrowały,że wolę już więcej takich przygód nie doświadczać:baffled:
 
Kobitki jeszcze wszystko przed Wami :-) Ja na początku też żeby nie test pozytywny i brak @ to bym nie podejrzewała, że jestem w ciąży... wszystko się zaczęło pod koniec 7 tygodnia i trwa do dziś :baffled: Ale dziś już czuję się lepiej więc chyba powoli wszystko odpuszcza. Prznajmniej warto mieć nadzieje :-D
Tichonek o zaparciach też niestety coś wiem tylko, że mnie w pierwszej ciąży złapały pod koniec ciąży.... Ku**a myślałam, że rodzę!!! Teraz miałam jak na razie tylko raz ale trochę zmądrzałam, bo jak nie robie więcej niż 2 dni to jem dużo błonnika albo wchodzą jeszcze czopki w grę - niestety. Ale lepsze to niż męczarnia.
 
Ostatnia edycja:
Marita45 ja dopiero niecały tydzien mam mdłości - wczesniej mialam wręcz apetyt! co przybrałam majac apetyt to zrzuciłam przy mdłosciach +2 - 2 :-) kurczę ta Cola naprawdę działa!
 
reklama
Kobiety nie mam sily czuje sie okropnie wymiotuje mam zgage dwa dni pije cole i nic :no: leze plackiem iz miska obok nie wstaje bo tak mi sie w glowie krwci:angry:Jeny co sie ze mna dzieje bylam w ciazy dwa razy ale tak jeszcze nigdy nie mialam caly czas spie nie jem bo sam widok mnie odstrasza :angry:Poradzcie co zrobic :angry:
 
Do góry