reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Ja ogólnie w żadnej ciąży nie miałam dolegliwości ciążowych, jedyną tylko oznaką było to, że miałam bardzo dużo śliny w buzi i lekko pobolewały mnie cycuchy. A jeśli chodzi o nerwy to musi mnie na prawdę coś strasznie wkurzyć, żebym wybuchła.
 
reklama
Ja też jestem strasznie nerwowa :zawstydzona/y: Psy na mój widok uciekają na posłanie, tak na wszelki wypadek:zawstydzona/y: Ciągle kogoś przepraszam. A za chwilę mówię takie rzeczy, że uszy bolą:sorry2:

A poza tym bardzo źle śpię, wczoraj położyłam się o 3 w nocy :szok: i wstałam o 7 z głodem na klacie :wściekła/y: Nie wspomnę o nieustającym bólu piersi, bioder, więzadeł, nijak nie mogę się ułożyć. Na nic nie mam ochoty ale jak już jem to mi smakuje :dry:
A do tego fatalnie się czuję poza domem, jest mi po prostu słabo.

Faktycznie każda ciąża jest inna tylko czy akurat druga musi być tą "trudniejszą" :sorry2:
 
Jak mi sie agresor włacza:wściekła/y: to oznajmiam głosnoże to juz :wściekła/y:
Mało tego mam alergie :no:na męża komputer a zwłaszcza jak na nim gra oj ciezko widze te 9 miesiecy:baffled:on tez, Najgorsze że czuje sie zle a nic mi nie pomaga nawet jak cos zjem, mdli mnie okropnie dzis nie wiem dlaczego jem banany i frytki:nerd: oj zle sie to skończy jak wejde na wage widze że przytyłam ale ciuchy jakos ciagle tak samo pasuja;-)
 
No tak, no tak i znowu ja mam w plecy! :angry::dry: Poprzednią przeszłam książkowo to ta musi mi dać popalić :angry:

Nie śpię dalej. Nie mogę. Zjadłam jabłko i wyglądam teraz jak wydmuszka taki mam brzuch.
A do tego jestem już łysa, wypadły mi wszystkie włosy (na głowie, żeby nie było :-p)
 
Mi tez zaczynaja wypadac wlosy :/
Poza tym codziennie wczesnie rano budzi mnie pelny pecherz, mam bole podbrzusza i glowy
no i chce mi sie plakac bez powodu

No i zapomnialam dodac o baaaaardzo bolacych piersiach
A ten bol podbrzusza zaczyna mnie niepokoić .. Czuje sie jakbym zaraz miala dostać @.
Tez tak macie ?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też jestem strasznie nerwowa :zawstydzona/y: Psy na mój widok uciekają na posłanie, tak na wszelki wypadek:zawstydzona/y: Ciągle kogoś przepraszam. A za chwilę mówię takie rzeczy, że uszy bolą:sorry2:

A poza tym bardzo źle śpię, wczoraj położyłam się o 3 w nocy :szok: i wstałam o 7 z głodem na klacie :wściekła/y: Nie wspomnę o nieustającym bólu piersi, bioder, więzadeł, nijak nie mogę się ułożyć. Na nic nie mam ochoty ale jak już jem to mi smakuje :dry:
A do tego fatalnie się czuję poza domem, jest mi po prostu słabo.

Faktycznie każda ciąża jest inna tylko czy akurat druga musi być tą "trudniejszą" :sorry2:

Hope czuje się identycznie!!!!!
 
reklama
Dziewczyny, moje bóle piersi ustąpiły za to doszły mdłości ! co za koszmar wnerwiają mnie różne zapachy i najlepiej je mi się warzywka i owoce a mięso całkowicie odpada bo mi się wymioty zbiera(tak jak lubiłam ostre jedzenie tak teraz najlepiej bez przypraw) ,do tego to zmęczenie i senność- nie mogę się zebrać do pisania mgr :-( a to już ostatni dzwonek:-(. Ta ciąża bardziej daje mi się we znaki niż pierwsza - mam nadzieję, że chociaż poród będzie lżejszy bo pierwszy był długi i okropny i do tego cztery dni po terminie.
 
Do góry