reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Dokładnie ta. ja mam takie bóle od momentu jak miałam dostać @, dlatego też myślałam, że dostane zwyczajnie opóźnioną @. Teraz te bóle są słabsze i co raz rzadsze.

Co do włosów, ja może jeszcze łysa nie jestem ale przy każdym myciu dosłownie wyciągam garściami!!!!! Przeraża mnie to :(

Co do innych dolegliwości.. to moja pierwsza ciąża więc nie mam porównania, ale jak na razie było koszmarnie :) Mdłości powoli mijają, ale nadal nie mam apetytu.. zawsze wydawało mi się, że kobiety w ciąży to się wręcz obżerają :) A ja się zmuszam do jedzenia..
Cycuuuuchhy o tak!!!!!!!!!!!! BOLĄ!!!
 
reklama
Dziewczyny
ja także mam mega mdłości, cały czas płakać mi się chce bo nie umiem już wytrzymać :-(
Nic na mnie już nie działa: migdały, imbir, mleko....


pomóżcie mi !!!!!!
 
Dziewczynki ja Was nie chcę straszyć z tym wchodzeniem dzieciaczków po schodach ale ja mam trochę starszego malucha no i zaczął pokazywać swój charakterek i po schodach nie chce chodzić! Kiedyś rzeczywiście byłą dla niego zabawa ale teraz stanie przed schodami i mówi NIE!!! i siada na stopień albo woła opa!!!! Jeszcze niedawno był taki dobry, że przyniósł mi różne rzeczy jak go prosiłam a teraz jeśli wie, że nie będzie z tego nic miał to już niechętnie idzie albo wcale nie pójdzie!!!
Ja ciążę zaliczam do tej lepszej :-) z Wikim na cały dzień jadłam dwie suche bułki zwykłe bo nic mi nie przechodziło...
Na poranne mdłości podobno rodzynki mogą jeszcze pomóc.
 
ja mam straszne mdłości i wymioty ale zaczęłam trochę nad nimi panować, bardzo się bałam że nie mogę jeść więc koleżanka poradziła mi abym spróbowała coli. Teraz za każdym razem jak tylko poczuję że się zbliżają to wypijam kilka łyków tego magicznego napoju i jakoś daję radę. Dzisiaj nawet zjadłam obiad:)
 
ja mam straszne mdłości i wymioty ale zaczęłam trochę nad nimi panować, bardzo się bałam że nie mogę jeść więc koleżanka poradziła mi abym spróbowała coli. Teraz za każdym razem jak tylko poczuję że się zbliżają to wypijam kilka łyków tego magicznego napoju i jakoś daję radę. Dzisiaj nawet zjadłam obiad:)
:tak::tak::tak::tak: też polecam , całą ciążę z Vi piłam colę bo pomagała nie dość że na mdłości to jeszcze na zgagę:tak:
no i teraz tez popijam po łyczku jak mi tylko niedobrze się robi....:-D
 
reklama
Do góry