reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
mnie zgaga dopada tylko czasami za to dopadła mnie grypa wczoraj leciała mi woda z nosa dzis lamie mnie w kosciach i glowa boli non stop, moj biedny synus zarazil sie ospa ode mnie i dzis mu wyskoczyly pierwsze krostki no coz... moze to i lepiej, ze teraz bo podobno pozniej moze powodowac bezplodnosc u mezczyzn ... jeden wirus za drugim mnie lapie i nic nie daje profilaktycznie tran, rybki i owoce, ktorych jadam bardzo duzo wkurzyc sie mozna...
 
A ja jestem w szoku bo mnie tylko czasami męczy. Po sokach z kartonu. Po kilku rzeczach które zjem. Ale ogólnie spokojnie. I trochę mleka zawsze pomaga. Z Paulą o tej porze było już gorzej. Może Mateusz się łysy urodzi? HAHAHA
 
reklama
U mnie zgaga od kilku dni...
Dziś doszło dodatkowo zatrzymywanie wody w organizmie i od rana latam cała spuchnięta (a już się łudziłam że mnie to ominie...), okropność.
 
Do góry