reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

No właśnie też ostatnio obserwuję to zatrzymywanie wody... Paluchy mi puchną i stopy lekko. Na paszczy jeszcze nie widzę opuchnięcia ale pierścionka nie umiem zdjąć od 2 dni. A przecież do porodu jeszcze kawał czasu! Jak ja już zbieram wodę to co będzie za dwa tygodnie? Waga mi pęknie na pół od ciężaru :(((
 
reklama
witam,
a ja mam pytanko, jak u Was z wydzieliną...
wiem,że ilość może być,jest zwiększona itp, że upławy powinny być białe...
ale od kilku dni mam paranoję,że mi się wody sączą...:) a pisząc wprost wygląda to u mnie tak,że np na bieliźnie pojawia się mokra,niewielka plamka wielkości hmmm powiedzmy średnio 3 cm średnicy,no a po środku wydzielina biała, i tak się zastanawiam czy to co mokre to nie wyciek płynu...hmmm...? :)
 
no skad kochana to jest zwykly sluz, u mnie jest raz gestrzy raz rzadszy, raz skapy, a raz tak obfity, ze zaleje cala wkladke i cale majtki dookola tek wkladki i juz nie raz myslalam, ze ja po prostu popuszczam, ale to sa wlasnie uroki ciazy :tak:

U mnie tez sie woda zebrala w organizmie, mam duzo wieksze niz zawsze lytki, uda, stopy wygladaja jak u starej babci co ledwo zginaja jej sie w kostce, palce u nog wygladaja jak miesiste serdelki,a dlonie sa tak napompowane, ze juz dawno nie nosze pierscionkow. Jedyny plus to taki, ze na buzi jeszcze nie spuchlam
 
mloda i piekna - mogę Ci tylko współczuć...

Ja za to siedzę sobie, odpoczywam... nagle robi mi się jakoś tak duszno :( otwieram okno trochę ulgi, siedzę sobie dalej i mi się słabo robi :( no to się kładę... niby trochę mi lepiej, ale jakoś tak ciężko mi się oddycha... eh mam nadzieję, że to chwilowe bo już tak miałam i samo przechodziło... ;\

Ja tez mam takie duszności, ale zauważyłam, że związane sa ze skurczami dna macicy. Po prostu sztywno mi sie robi tuż pod żebrami i złapac oddechu głębszego nie mogę... Okno otwieram, oddycham przeponą, ale musze swoje odczekać żeby przeszło. Moja gin powiedziała, że takie uroki ciąży a do karty wpisała ogólne przemęczenie. Ciekawe czym - leżeniem... ehhh no cóż widać kolejny element, który trzeba przetrzymać. Szczerze to nie spodziewałam się aż TYLU tych uroków ciąży, mała świadomość u mnie była najwidoczniej...
 
Ostatnia edycja:
a mnie od jakiegos tygodnia niemilosiernie bola zebra i nie moge sobie zadnej dobrej pozycji znalezc. wody troche widze ze sie w stopach zatrzymalo, ale jeszcze nie jest jakos tragicznie. tylko przez te zebra juz zyc nie moge :wściekła/y:
 
emikaa nie stresuj się kochana, bo faktycznie wyladujesz na porodówce prędzej :)
swoją drogą tak sobie myślę, że tak każda z nas wyczekuje tego porodu, a jak przyjdzie co do czego to większość pewnie przenosi ;))))
 
sylwia_ witaj w klubie :-)
mnie od 4 dni też żebra strasznie bolą, mały ewidentnie siedzi na prawej stronie i stąd te bóle. W nocy przeżywam koszmar bo nawet spanie na boku już mi nie wychodzi:wściekła/y:
 
reklama
Sylwia z bolacymi zebrami meczylam sie od stycznia do marca teraz na szczescie jakos od 3 tyg juz mnie nie bola, ale to maly nogi mi tam wpychal, no i pamietam, ze niem oglam ani siedziec ani lezec
 
Do góry