reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Oj znam ten ból jak coś się w żeberka wbija i tylko w pionie jest wygodnie... A jak tylko się przygarbiam to zaraz salwa kopniaków i znów w pionie siedzę :D

Słyszałam, że w aptece można kupić wkładki co po kolorze pokazują czy to nie wody się sączą. Ale taka mała ilość na bieliźnie nie jest niczym niezwykłym ;) Ja mam mało wydzieliny od samego początku ale jak się trochę pomęczę, pospaceruję itd. to czuję jej więcej, aż czasem pocieknie. Ale to zwykłe białawe "gile".
 
Ostatnia edycja:
reklama
no czytalam o tych wkladkach,ale w aptekach internetowych brak takowych, tzn nie są dostępne już w sprzedaży,a w jednej aptece ktorej pytalam, to dziwnie spojrzeli o co mi chodzi :D
 
A ja dzisiaj jakaś rozdrażniona jestem. Nie jakoś bardzo ale drobiazgi mnie w drobny sposób irytuję.

Do tego mam uderzenia gorąca. Siedzę, nic nie robię i nagle czuję jakby mi twarz płonęła rumieńcem i ogólnie mi duszno. Wszędzie w mieszkaniu biegam i otwieram okna. Przejdę kawałek i płynę potem pomimo antyperspirantów. Ble...
 
Menopauzę masz Marzenko? :-D:-p

A proszę was dziewczynki, jak zwykle na miotle na ratunek lecę, test wykrywający płyn owodniowy:

TEST Bobo Safe do wykr. płynu owodniowego 3szt | Testy diagnostyczne | Wykrywanie chorób | i-Apteka.pl

ewentualnie wkładki Test Al-Sense

Apteka Internetowa Online - leki i kosmetyki vichy, avene - Warszawa - SuperApteka.pl hurtowe ceny

Dziękować, dziękować :) tyle,że niestety pisałam do tych dwóch aptek i nie mają dostępnych :/ :)
eh przeżyję może :) może gdzieś papierki lakmusowe dorwę i jak maniaczka będę sprawdzać co chwilę ph ;):D podobno też wychodzi...płyn ma odczyn zasadowy...
 
wiecie, najgorsze z tymi zebrami jest to ze nawet na sekunde sie pochylic nie moge, bo mam tak blokade ze czuje ze jak sie schyle to sie poprostu zlamie :-)
ps. nie wiedzialam nawet o istnieniu takich testow, ciekawa sprawa. Zapytam w mojej aptece :-)
 
Kamcia zdjęcie obiecywałaś;P musisz nadrobić w brzuszkowym wątku

żeby nie było tak pięknie- to spojenie mnie od rana &*^% ,ale jak! aua
poza tym to u mnie sielanka:)
 
reklama
tak czytam o tym bólu spojenia, a u mnie nic ... aż żałuję, że go nie mam, nawet się zsolidaryzować z wami w bólu i cierpieniu nie mogę ;/
 
Do góry