reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Matusia chyba sie mnie boja, bo jak mieszkamy tu od listopada to jeszcze ani razu nie pukali do nas :-D a kolezanka, ktora mieszka od tygodnia u siebie na parapetowie miala az 4 wizyty policjii, taka ma sasiadeczke-emerytke, a impreza byla spokojna, bo ma synka 8-miesiecznego ;-)

Na katar nawcinac sie czosnku, goroca herbata z cytryna i miodem i wygrzanie nozek w goracej wodzie przed snem :tak:
 
reklama
tak, tak czosnek i wygrzanie herbatą. Ja piłam herbatę z miodem i cytryną i kilka kropelek amolu. Zawsze się tak leczyłyśmy w domu, nasz ulubiony napój, ale teraz nie wiedziałam, czy tego amolu mogę tyle, więc tylko 2-3 kropelki. Ale jak pijesz to się zaciągasz i Cię przeczyszcza w nosie rewelacyjnie. Bo do oczyszczenia poza wodą morską, to raczej nic.
 
Do oczyszczenia nosa to jeszcze Acatar Fast można stosować. Ale i tak najlepiej na mnie działał Olbas bo bardziej kręcił w nosie.
 
Ja na pierwsze objawy kataru to Euphorbium - i teraz przy alergii też się będę nim wspomagać. Natomiast na katarzycho takie z przeziebieniem to jak piszą dziewczyny, czosnek na noc, grejfrut (to tez naturalny antybiotyk jak czosnek ale nie śmierdzi) na dzień, dużo wit C i chrzan. Ten ostatni super odtyka nochala i zatoki... Dodatkowo inhalacje z szałwi pod ręczniczkiem, ona bakteriobójczo działa i przeciw zapalnie... U mnie w domu jeszcze na przeziebienie taka naleweczka z czarnego bzu i imbir funkcjonują, ale naczytałam się różnych opinii na ten temat czy stosować w ciąży czy nie- były niejednoznaczne więc sie nie zdecydowałam, a w dodatku jestem uczulona na alkohol wiec naleweczka i tak by odpadła nawet jakbym chciała...
 
Ale cisza, nikogo nie było .... to dobrze, że sie dobrze czujecie :)
Ja sobie coś zrobiłam z szyją, dokładnie nie wiem co. Przeskoczyło coś i teraz jak pokręcona chodzę, nie moge kręcić w lewo i podnosić do góry głowy. Ehhh zamotałam sie w szalik żeby w ogóle się poruszać i może trochę ciepełko pomoże ;(
 
mloda i piekna - mogę Ci tylko współczuć...

Ja za to siedzę sobie, odpoczywam... nagle robi mi się jakoś tak duszno :( otwieram okno trochę ulgi, siedzę sobie dalej i mi się słabo robi :( no to się kładę... niby trochę mi lepiej, ale jakoś tak ciężko mi się oddycha... eh mam nadzieję, że to chwilowe bo już tak miałam i samo przechodziło... ;\
 
Ostatnia edycja:
Nie mogę narzekać bo od dwóch dni czuję się świetnie, czy ktoś tu jeszcze czuje się bardzo dobrze? :-)
 
reklama
Do góry