reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

do 6 msc?? ja to miałam do kooooońca:no::eek:

a co do energii to całkowity brak:sorry2: nie mam siły , tym bardziej że muszę ganiać za małą.. ehh bawić się z nią... mysląłam że będe miała więej sił na wszystko:-p:zawstydzona/y:
 
reklama
Ech... Kamcia ja też nie mam siły.
Wszystko mnie przerasta i nic a nic nie jest lepiej, mam nawet wrażenie, że gorzej. Wszędzie widzę powód do czepiania się.
Nie mam już takiego super apetytu, nic mi nie smakuje, wszystko jest jakieś dziwne w smaku, nie takie jak być powinno. I dalej nawalają mi biodra i nie mogę spać na boku.
Uczucie zmęczenia i senności też nie ustaje. Do tego ta okropna suchość, nawet powieki mi skrzypią z braku wody :cool:
Biorę urlop od fasolki, wrócę do niej za miesiąc a tymczasem odstawię do inkubatora i wracam do ulubionych zajęć :-p
 
Kurcze ja nie mogę dopuścić do uczucia głodu bo łapią mnie okropne mdłości:?
Energia wróci wraz z 2 trymestrem
no w poprzedniej ciąży właśńie nie wróciła...:no:
całą ciążę się zyłam jak w 1 trymestrze...
mam nadzieję że teraz będzie inaczej bo mam małą dzidzię... myślalam że jakoś dam radę ze zmęczeniem i mdłościami jak będę się nią zajmować.. ale nie bardzo mi to wychodzi:sorry2:
 
Kamcia ja właśnie najbardziej boję się, że będę się czuła tak okropnie jak w pierwszej ciąży i nie bedę miała siły zajmować się synkiem. Najbardziej obawiam się jak będę go wnosiła na 3 piętro, bo to juz 12 kg żywego srebra;-). Na razie uczę go wchodzić samego po schodach (oczywiście za raczki) i nawet mu się to podoba. Traktuje to jako zabawę, no ale nie zawsze ma ochotę.
Widziałam, że na forum jest więcej mamuś, które maja już dzieciaczki i będzie rocznikowo ok 2 lat różnicy między dziećmi.
 
Dziewczyny współczuję dolegliwości :sorry:
u nas spokój tzn poza potworną ochotą na sen (tym bardziej że mała nadal mi się w nocy budzi co 2 godz czasami nawet częściej) i ból krzyża, ale ja chyba należę do tego typu co ładnie znosi ciążę bo poprzednim razem też tak miałam to plus na początku brak apetytu i odrzucenie od niektórych produktów
 
Wiecie co, ale się cieszę, że mam już taką dużą córkę. Do sklepu skoczy kupić mamusi coś na zachcianki :-p ziemniaki obierze, śmieci wyniesie :-D:-)
 
reklama
Do góry