reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Hej kobietki! Ja też jestem nowa, przeszłam za namową moniolka z Kącika Zadumy. Może juz zakończe biadolenie, zwłaszcza, że zrobiło mi się raźniej jak poczytałam Wasze rozmówki.
Narazie nie wiem co się dzieje, ale okres mi się spóźnia już 5dni... Nie ciesze się jednak za bardzo, bo zrobiłam sobie teścik a tam - jedna smutna krecha. To było cztery dni temu. Może przesunął się bo miałam stresa - kampania wrześniowa i egzaminek do zdania. :)
 
reklama
JU tak się cieszę, że tutaj jesteś. Może zrobiłaś troszkę za szybko ten teścik. Jeżeli wstręciucha nie przyszła to jest nadzieja, trzymam kciuki :)
 
No właśnie nie wiem. Może za wcześnie, ale nie mam takich objawów jak ostatnio (biust zamiast skromnego A zrobił mi się wtedy chyba D :D )
Wyglądało tak jakby mi się zaczynał - trochę poplamiłam, wieczorem mi przeszło i od czwartku cisza...
Nic to, poczekam jeszcze trochę i myknę po kolejny Quick do apteki!
 
JU-witam serdecznie,z teścikiem to może jeszcze jedna powtureczka i może akurat dwie się piękne kreseczki pojawią -życze Ci tego.Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
 
dziękuję za tak ciepłe powitanie w Waszym gronie... Ja mam już dosyć czekania- a jestem z natury bardzo niecierpliwą osóbką na ten dzień kiedy zrobię teścik.... mam niezłe nerwy..wyrzywam się na mężulku...poradźcie kiedy mam zrobić teścik i pójść do lekarza?bo mi troszkę psycha siada...
:):):) ;)
PS. Pozdrowionka dla m.a.l.i.n.k.i;axxa;Agutka:Lany;moniolka
 
Hmmm, wiesz na tych testach piszą, że niby od razu widać, ale sądzę, że najlepiej odczekać z tydzień jak Ci się szczęśliwie nic nie pojawia  :). Ale ja zawsze robię zaraz na drugi dzień po terminie i mam przez to doła, że nie dwie kreski. A więc niestety - poczekaj odrobinę. Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, bo ja też muszę mieć wszystko NATYCHMIAST! Ale moje obecne problemy zaczynają mnie uczyć ciepliwości. Oj ciężko to idzie >:D
 
reklama
Ola.K-DZIĘKUJE SKARBIE za pozdrowienia i również Cię serdecznie pozdrawiam ;D-radziłabym Ci zrobić teścik tak kilka dni po spodziewanym terminie @-wtedy będziesz miała pewność ,że nie zrobiłaś go zawcześnie.Wiem ,że cięszko z tym czekaniem ,ja równiez do cierpliwych nie należe ,ale powiem Ci ,że te MOJE starania które trwają od ponad pół roku nauczyły mnie troszke więcej cierpliwości.POWODZENIA W TESTOWANIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
 
Do góry