reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

LILITH dziekuje za ten pomysl z wazelina i co mniej jej beda marzly lapki??? hehe misie terazc ciagle leje :) a mala glodomorek ciagle by przy cycu siedziala teraz ja mam na rekach,Z tymi problemami troche lepiej ale pojawily sie nowe klopoty z samochodem przez to zimno szkoda gadacv
 
reklama
Malinko ja też mam problemy z odpaleniem samochodu... jak nie chce zapalić to nam się pedał gazu zapada, bo linka nie wytrzymuje temperatury... eh... a ja teraz muszę jeździć na uczelnię i załatwiac zaliczenia albo wpisy... dzisiaj byłam taksówką...
 
Malinko no jednak chyba urodzę w terminie albo i nawet tydzień po terminie, ponieważ dzisiaj ginka mnie zbadała i miałam wszyściutko pozamykane, żadnego skracania czy rozwarcia... no i tak myślę że do lutego to ja jeszcze doczekam, może to i dobrze ;)
przynajmniej z uczelnią wszystko pozalatwiam, a i niech się mały nie pcha na ten mróz :)
 
Malinko no z samochodem to duzo osob ma teraz problemy:(
A co do wazelinki to taks ie powinno robic w zimie by psiakowi poduszki nie popekaly zabardzo! moja to wczoraj na rekach meza wracala bo nie byla w stanie isc...ma ranki na pazurkach bidulka...dziwnie to wygladalo taki kolos na rekach ale normalnie jakby jej lapki sparalizowalo! zreszta teraz powinnos ie isc gora przed dom czy cos a nie chodzic z psem...

Co do malej to super ze sie dobrze karmi!i dla ciebie to napewno wielka radosc!!!

Misia uwazaj ty na siebie jak tak jezdzisz!!!bo wsumie to nigdy nic nie wiadomo!!
 
Oj no wierze ci !!! ja tez siedze zamknieta i do tego tak mis ie nudzi:(:( mezus znow ma 2 zmiane wiec siedze sama is ie nudze:( A ty masz juz swojego skarba:) ktorym sie opiekujesz!
 
m.al.i.n.k.o wcale Ci sie nie dziwie ze chcialabys juz wyjsc z domQ :) ... doczekasz sie i bedziesz spcerowac z mezusiem i Wasza corunia :)

LILITH Ty tez masz juz swojego skarba, ktorym sie opiekujesz, tylko jeszcze w troche inny sposob , ale juz nie bawem :) powodzenia :-*
 
reklama
Do góry