reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

LILITH wiem kochana ze tez duzo przeszlas ... i wlasnie dzieki Tobie wiem ze wszystko bedzie w porzadku :-* ... i nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze ze juz niebawem zobaczysz swoje malenstwo , mam nadzieje ze ja je rowniez zobacze  8) ... ahia ... mozesz napisac do mnie na GG bo mialam formata i wszystkie kontakty mi znikly  ::)

m.a.l.i.n.k.o az mi sie mordka usmiecha jak widze jaka jestes szczesliwa :)

Buziaki mamuski :-*
 
reklama
MONIQa dzikeuje :) ty tez niedlugo sie bedziesz cieszyc zobaczysz;) caluj cie slodko.

nIO DZIEWCZYNKI ja teraz ide karmic mala i zaraz na spacerek lecimy bo cieplucho i slonko siweci
 
Malinko super! u nas tez slonce swieci dlatego ja szybko czmycham dzis do mamy:) oby tylko czas zlecial bo tak nieznosze tych 2 zmian meza:(:( a potem weekedn!!!

Moniqa no juz napewno niedlugo sie doczekasz!! czas szybko leci!!! a same wiemy dobrze ze nie latwo jest zaciazyc odrazu! ale im wieksza wiara i pozytywne myslenie tym szybciej ucieka czas i ogolnie to pomaga...eee ale cos namieszalam ale napewno mnie zrozumialas:):)
 
Lilith witaj kochanie, co u ciebie o sorki was? . Tak Cie troche zaniedbuje, ale nie mam neta w domku. A co u mnie poczytaj na radosci ... smutki.
Pa
 
OOO witaj!! no pisalas mi ze nie masz neta to nie odpisywalam itd:(
Ja tez cie troszke zaniedbalam ale mialam wtedy kupe roboty itd...

U nas jak widzisz wszystko oki!ladnie sobie rosniemy hihi :) i dokuczaja nam juz dolegliwosci pozniej ciazy hihi :)
 
LILITH mam nadzieje ze wizyta umamy przebiegla pomyslnie.Ja sie dzis poklocilam z mezem:(::( i to dosc ostro ale przeprosil mnie i znowu oki ci faceci to dziwni sa czasem mnie przerazaja
 
jezu ja tez sie poklocilam i nie wroci pewnie na noc:(:(:( a dzis mam taki humor nic tylko placze i placze i wymiotuje:(:(:(
nienawidze go jutro ide do matki !!!!
 
reklama
LILITH nie denerwuj sie az tak bo zaszkodzisz malenstwu.Moja mala w brzuszku czula jak mama sie denerwuje bo wtedy byla nie spokojna i teraz tez czuje jak ja sie denerwuje albo mi smutno to ona tez jest nie spokojna i czesto placze
 
Do góry