reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Moniqa ja tez zycze tobie abys jak najszybciej zobaczyla II kreseczki!!!!! i napewno to sie wkrotce stanie!!!!
Misia oj juz probowalam pilam soki z burakow itd i nic:(:( zreszta ja juz przed ciaza mialam takie jazdy...

A wy sie nie martwcie!!! jeszcze chwilka i dzidzia bedzie z wami!!
 
reklama
Elzbietko kochanie pilam soczki bralam zelazo itd...pierw okazalos ie ze mam anemie a zelazo w normie teraz sie okazalo ze wszystko tragicznie:(:( no i juz sama nie wiem...moze taka moja natura...
 
Malinko popatrz tylko jak mi ostatnio ladnie suwaczek przeskoczyl:):)


a jutro ide do ginka na 16.30 na usg i wizyte!bede sie skarzyc jak nigdy:) i oby mial otwarte:)
 
LILITH superowo


jak tam dziewczyny po sylwestrze gdzie szalalyscie hehe? my bylsimy zaproszeni do mojego brata ale mu odmowilam ale na kocu i tak u niego wyladowalismy :) i bylo wyjebiscie bylo nas 6 osbo
 
my siedzielismy w domku....po 1 malo kaski , po 2 ja ciagle sie zle czuje i niechcialam psuc nikomu wieczorku:)
pozatym to nasz ostatni sylwester we 2 :) i chcialam bysmy spedzili go sami:):):) ale romantycznie:)
 
No bylam dzis na usg i mala juz sie przekrecila:(:( ma glowke na dole ale gin mowi ze jeszcze ma troche miejsca i moze sie obrocic z powrotem:) ostatnio tez slabiej ja czulam i to pewnie dlatego ze nozkami juz nie kopie w brzuszek ale w srodek tylko raczkami bije:):)
wazy 539g:) (w 21 tyg 447g) dlugos kosci udowej to juz prawie 7 cm :) wiec juz jestem calkiem duza:)No i wszystko wpozadku!z macica szyjka itd! a taks ie martwilam!
a ile wazy twoja? chyba juz z 3 kg?
 
Lilith bardzo sie ciesze, ze twoja niunia jest zdrowa i ladnie rosnie. Widzialam tez twoje zdjecie - do twarzy ci z ciaza ;)
 
reklama
Do góry