reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
hihi ale by bylo:) no i jak ? cieszysz sie na becikowe? super sprawa:):)
A ja wczoraj mialam takie bole ze myslalam ze do szpitala pojade:(:( albo to od wiazadel albo sama nie wiem:( no i nadal mam ciezka anemie:(
 
a no ciesze hehhehe

biedactwo z ciebie.No ja coraz vczesciej miewam cos poobnego do chyba skurczy i brzusio sie mi zaczyna opuszczac dosc szybko wiec gin podejzewa ze to juz niedlugo
 
Malinko ja marzę o tym żeby choć troszkę mi się brzuszek obniżył, bo nie mam jak odychać... :)

Lilith ja na początku grudnia miałam hemoglobinę 10,5 i więc przez 3 tyg jechałam na soczkach marwit jednodniowych, jadłam dużo jajek, barszcz co drugi dzień itd. I dzisiaj odebrałam wyniki i patrzę że hemoglobinka podsloczyła do 11,3 :) hehe, więc dietka działa :D
 
LILITH, m.a.l.i.n.k.o, i misiaq pamietam jeszcze jak zastanawialyscie sie czy to ciaza czy nie :) a tu juz tak blisko ...jejQq jak ten czas leci ;) ...zycze wielu wrazen w dniu kiedy pierwszy raz weźmiecie swoje malenstwa na rece :) ... mam nadzieje ze niebawem do Was dolaczymy ..buziaki :-*
 
koniecznie MoniQa musisz dołączyć, my się tu skarżymy na te dolegliwości ciążowe ale to wspaniałe że już niedługo każda z nas przytuli swoje maleństwo :)

życzę Ci z całego serca aby Maleństwo Was przywitało w Nowym Roku!!!
 
MONIQA dziekuje ja zycze zebys jak najszybciej poczula to co my

MISIA Q wiesz zobaczysz juz niedlugo ci sie opusci juz tak malo nam zostalo a na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry